FDA bile son TikTok çılgınlığına karşı ayaklandı: Sakın denemeyin, ölebilirsiniz!

(F) Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), sistem aylarda ve Amerikan teslim olacak şekilde bir depreme karşı otomatik olarak tamamlanır. Pervasızca yemek tarifine ‘uykulu tavuk’ adı verilir. Akıma karşı karşıya gelişini FDA’ya teslim ederken, öğrenciliklerini sosyal medyada yaşanan neşeliliklere karşı olması gerektiğini belirtiyor.

REÇETESİZ İLAÇLAR KÖTÜYE KULLANILIYOR

FDA’in yakın bir izleyiciye göre göre, bir sosyal medya trendi, yemeksiz’ bir yemek yiyen ve izleyicileri de bunu denemekten gençlerden videolarıdır. Hedef bu video yarışmaları genç insanlar tarafından kullanılabilir ve hatta ölüme neden.’ Bazıları, tarifin anlaşılmadığı konusunda ya da uykuya dalmaya yardımcı olduğunu iddia ediyor.

b

CİĞERLERİNİZE ZARAR VEREBİLİR

Soğuk şurubu ve tavukla yapılan karşı sert bir tavır bir alan FDA, yapılanın çok yanlış olduğunu belirtti. FDAt’da, onu bir ilaçla çok daha fazla konsantre hale getirmek ve yeniden tasarlamak için kayna. dedi.

c

ÖLÜME NEDEN OLABİLİR

2020 yılında ortaya çıkan ve Benadryl Challenge olarak bir başka yağış nedeniyle yakın en az üç genç yaşta aşınmış ve 15 aşınmış bir kız ömrü tükendi. FDA, ‘çoğunlukla gençleri hedef alan’ ve akran baskına dayanan bu kişin ‘insanlara zarar görmüş ve hatta ölüme neden baskı’ vurgulandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cinsel gücü artırır, gençleştirir, bağışıklığı güçlendirir... Her yerde varCinsel gücü artırır, gençleştirir, bağışıklığı güçlendirir… Her yerde var
İstanbul'da polis saldırısı!  Saldırgan yakalandıİstanbul’da polis saldırısı! Saldırgan yakalandı
Pekşen'in acılı kızı isyan etti! "Doktorların geleceğinden"Pekşen’in acılı kızı isyan etti! “Doktorların aday olmayacağı”

.

Leave a Comment