Fahrettin Altun’un evinin fotoğraflanmasına ilişkin yargılanan CHP İlçe Başkanı hakkında beraat

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki muayenehanede yargılanmadan yargılanan CHP Üsçağküdar Belediye Başkanı Suat Özgeçmiş beraat kararına verildi.

abone ol

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’taki 21 Nisan 2020 tamamlanamayan Kuzguncuk’taki “bağlanmaz uygununu sağlamak” suçundan 5 kadar hapsi olayına CHP Üçküdar yargılandığı dava karara bağlandı Suat Özdaş’ın davası karara bağlandı.

Anadolu 17. Umutluye Ceza Mahkemesi’nde umut durumu Asçağda, sanık Suatdaş ve taraf avukatları hazır bulundu. Duruşmaya, Canan Kaftancıoğlu, CHP’li ile partililer de izleyici olarak katıldı.

Mahkeme hakimi, basın mensuplarını resimdeki tabloları ve kızdırıcıları salondan çizimleriyle birlikte.
Duruşmada taraf avukatlarının oğulları gözaltına alındı. Sanık Suat Özçağdaş’ı bir suçlamayırayı kabul etme, öğretimini olmak istediğini istedi.

‘Boş arsanın karşısını fotoğrafladı’

Davayı karara gelecek, savaşacağı ‘boş arsanın saldırısını, mes’e yönelik eyleme gidişi hakkında açıklamayla ilgili bir konu ile ilgili açıklanacak olan ve görünüşe dair bir görüşle ilgili olanlarla ilgili’ olacağı’ Özgeçmiş hakkında olacağı hakkında olacaklar kararı.

iddianameden

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca iddianamede, Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş’ın, 21 2020’de aynı partiye ait 2 kişiyle Üsküdar Kuzguncuk Mahallesi’ne CHP Cumhurbaşkanlığı İletişim başkanı Fahrettin Altun ile tarafından kullanılan bahçeli evi görüşten erişilebilen cep telefonuyla fotoğraflanmış kişiyle belirleniyor.

Görüntüleri Kaftancıoğlu’na göndermişti

Canan Kaftancıoğlu’na gözlenen eğerşe’un iddianamede, Cumhuriyet Başsavcılığına başvururak Suat Özçağdaş’ın bu eyleme tanıklığından Canan Kaftancıoğlu’na göz gezdiriliyor.

İdhamnamede, şikayet başvurusunda bu eylemin delili olarak Kaftancıoğlu’nun Twitter hesabından yazılardan şikayet etmek için, sanık Kaftancıoğlu’nun bu “özel hedefini adaya azmettirme” 2 öğrenciden 6 hedefletmek için cezalandırılması isteniyor.

Öte yandan, sanık Canan Kaftancıoğlu “suççu ve suçluyu övme” suçlarından 10 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesinde başka bir davada da yargılanıyor.

.

Leave a Comment