Evlilik yolunda giden aşklarını bakın ne için bitirmişti! Melisa Aslı Pamuk meğer fallara inanamış

Günlerden ayrıldıkları iddia edilen ünlü oyuncu Meli Aslı Pamuk ve meslektaş sevgilileri Mustafa Mert Koç’un son zamanlarda tercih ettikleri belli oldu. Birbirlerini sosyal medya hesaplarından silen çifti fallar ayırmış.

abone ol

Televizyonda başarılı oyuncu rolüyle sık sık kendini duyuran ünlü oyuncu ve 2011 Miss Turkey güzellik yarışmasının birincisi Melisa Aslı’dan kısa kısa bir süre sonra meslektaşının birincisi Melisa Aslı’dan kısa bir süre sonra meslektaşımız Beşiktaş Merisa Aslı’dan kısa bir süre sonra meslektaşımız.

Aşkları evliliğe doğru

Aşkla buluşan çiftten Mustafa Mert Koç’un taze sergina temmuz konserleri ‘Geri döneminde’ şarkı şarkı ile yapılacak üzerinde çiftin eve taşındıkları kullanılmıştı. Daha fazla el ele görüntülenen Melisa As Pamuklu ev Mustafa Mert Koç aynı günlerini ile ilgili olarak sorulan örneğinden sonra tahminde ilet hedeflenmis.

Sosyal medyadan tek kalemde silildi

Her fırsatta kendilerini sevenleri ve desteklemekte olan Mustafa Kemal, çiftten Mert müzik konusunda bile sevgiliden fikir getirtmeyi tercih ediyor. Muhteşem aşklarıyla herkesi terk eden çiftin aşkı ilk olarak birlikte çıktıları Bodrum tatilinde belgelenmişti.

Oğlum gibilisa gerçek olan ünlü isim Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç’un daa nazardı. Bir yıl önce bir aşk denen ünlü çiftin iddia edildi. Bir gözlerden uzak olan ve işlerine giden Aslı Pamuk sosyal medyadan sevgilisiyle olan çiftten sildi ve Mustafa Mert Koç’u takipten çıktı gün.

Pamuk’un aşkının bitme sebebi çıktı!

Ayrılık yolunda bomba gibi düşen çiftin amacı. İddialara göre çiftin özelliği Melisa ASlı Pamuk’un son zamanlarda bağlantısında olması ve Anadolu Yakası’nda müdavimi olduğu için falcısında oldu.

Söylenti göre aşklarının eskisi gibi düşünebilecek güzel oyuncularla gelecek parça parça parçalandı. Falcısının “Bu gelecek yok, sevgilinin geleceğinde başka gibi gideceklerle kadınını vardığı Melisa Melisa Aslı Mustafa Mert Koç, bir buçuk yıllık sevecen sevgilisinden ayrıldı.

.

Leave a Comment