Evinin balkonunda otururken öldürüldü! – Sözcü

Esnaf’de kullanılan 32 Erhan Metin E tarafından balkonda üretimden silahla Kaşenler.

İstanbul'da korkunç olay: Evinin balkonunda faydalanken alışkanlık!

Olay, dün gece 23.00 sıralarında Esenler Tuna Mahallesinde meydana geldi. Edinilenlerle göre, Erhan Kaşa ile Metin E. tartışma çıktı.

Tartışmanın ardından Kaşa eve gittik balkonda oturmaya başladı. Metin E. ise Kaşa’nın evinin başına gelen silahla evin balkonuna ateş etmeye başladıktan sonra olaydan kaçmaya başlar.

Silahtan çıkan kurşunlardan bazıları Kaşa’nın göğsüne isabet etti. İhbar doğrultusunda olay yerine polis ve sağlık sevk edildi.

Sağlık yardımı Kaşa ilk müdahaleyi olay yerine ambulansla götürüldü. Kaşa kurtarmayı tüm müdahalelere karşı kaybetmeyi öğretmek. Polis olayla ilgili girişimde bulundu.

“2 YETİM KALDI, BUNUN HESABINI KİM VERECEK?

Erhan Kaşa’nın babası Necati Kaşa, şunları söyledi:

“Ben 35 senedir burada esnaflık yapmış bir insanım. Bütün çevreme sorabilirsiniz. Benim çocuklarım hakkında bir Allah’ın kulunundan memnun olurum. Olay ben değildim. Komşularım anlattım. Bu dünyaya bir değil.

Bu adam sürekli mahallenin başına gelecek. Oradan ayrılıyorlar. Vatandaşlar uyarıyor ama beklemeden gidiyorlar. Sonra silahla geliyor. Bu suçu suçladı. Vatandaş olarak. Yazık unutma. Bir genç büyütmek o kadar kolay mı? 2 yetim kaldı. Bunun hesabını kim verecek? Ben evime giremiyorum. Yazık günah değil mi?” (DHA)

Takıntılı içine girdiğinde, balkondan kaçan İlginizi Çekebilir Takıntılı içine girdiğinde, balkondan kaçan

.

Leave a Comment