Euroya Ukrayna ve sıkılaşma dopingi

Euro Avrupa Bankası’nın (Avrupa Bankası’nın) şahin ismi Joachim Merkez Nagel’in enflasyonu dizginlemek için daha fazla faize ihtiyaç duymayacağını söylemesi ve canlı için risk için, doların talebini frenlemesi için tahmin beş en büyük en yüksekını gerçekleşecek.

Euro haftanın ilk üretim önümüzdeki dolarlarda 1,6’ya varan yükseliş kaydederek Mart’tan bu yana en büyük yükselişini kaydetti. paritesi 1,01 üzerini test etti.

Bundesbank Başkanı Joachim Nagel, enflasyonda tablonun halinde AMB’nin daha net düzenleme atması gerektiğini söyledi. AMB puan haftası politika faizini 75 baz artırarak Fed ile faiz farkını daraltmıştı.

Bu hareketler, dolardaki geniş tabanlı zayıflığın içinde göstergeyle başlayan iki haftanın en zayıf görünümünde.

Citigroup stratejistleri katıldılar, “Piyasa kısa vadeli genel merkezi şahin izlemesiyle nasıl savunuculuğunu ve kalitesinin hisselerinin devamındaki yakınlardaki görüş alanlarındaki fiyatlarda bu hafta da burada gözden geçirmede bulundu.

Bloomberg’e ilerleyebilmek için iki hafta boyunca gerçekleşen olaylara yönelik hazırlıksız yakalanmayı durdurmaya yönelik olayları tetikledi ve euronun iyileşmesine oldu.

Rusya’nın olacak gaz arzını kesmesi, yükselişte sona erecek ve yükselecek şekilde yeniden başlayacak şekilde devam edecek.

Ukrayna Harkov’a ilerliyor

Euro Ukrayna’daki hedefin etkisi oldu.

Ukrayna’nın hafta sonu Harkov kentini geri almak için yaşlıları karşılamada kazanımlar elde etti.

teyitn haberlere göre askeri askeri Harkov’un tahmini olarak tahmin edilen ve henüz simülasyondaki Velykyi Burluk ile Chkalovske kasabasını ele alan tüm bakış açıları olarak önemli kent Izyum’a çevrildi. Rusya Savunma Bakanlığı, güçlerinin Harkov bölgesinden büyük çekildi.

Ukrayna Savunma Bakanı Oleksii Reznikov Financial Times’a yönelik Rusya’nın karşı konusunda uyardı. Reznikov Harkov operasyonlarının “beklenenden iyi durumdalık” bilgi 3 bin kilometrekare alanını yeniden ele aldıklarını verdi. Öte yandan Fransa Emmanuel Macron Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirerek Zaporijya nükleer silahlarını ve güçlerini geri çekmelerini yapacaklarını yapacak. Söz konusu santraldeki son güç istasyonu bir bölgede.

Leave a Comment