Eski hocası anlattı; ‘İsmail Yüksek, yaş grubunun en iyisiydi’

Fenerbahçe’nin 2 sezon önce 3. Lig ekibi Gölcükspor’dan transferin görünümü İsmail Yüksek, performansla yıldız parlıyor.

Yapılan transferler sonrası kiralık gönderilecekler arasında yer alsa da teknik direktör Jorge Jesus’un takımda ve planlı Portekizli çalıştırıcının orta sahada prensi olan İsmail, Stefan Kuntz tarafından A Milli Takım’a ilk davet edildi.

23 orta sahayı, Gölcükspor’da teknik direktörlüğünü yapan ve eski bir futbolcu olan Taner Gülleri, anlattı. Gülleri yerleştirme, “Görevdeyken takıma bu kadar yüksek potansiyel olan bir oyuncuyusini tavsiye edebilir. İsmail, o izleme’de Türkiye’de 1999’lu isimler arasında. Orta sahada 8, 10 ve 6 numarada giyilebilir.“dedi.

ARADAKİ FARKI HEMEN KAPATTI

Alt liglerde çok iyi oyuncular olduğunu söylüyor Gülleri, “Oyuncu yetişmekte olan bir sezonumuz yok. Alt lig ile yetişen az 5 futbolcu liglere yetişiyor. Kendilerine daha çok önem verensek. Bir Milli Takım orta oyunu çok değerli bir ismi kazandı. İsmail’in önü açık, Ay-Yıldızlı için ona da gururla taşıyacak ve yine kendini kanıtlayacaktır. Milli forma çok yakışacak.” kullanımları.

Leave a Comment