Eski Galatasaraylı Albert Riera yenilmiyor! Olimpija Ljubljana’da dev başarıTürk futbolunun en önemlilerinden biri olan Fatih Terim’in büyük bir geçişa imza attı. Eğitimli hocanın doğrudan bölümünde yer alan adların, kariyerinde başarılı bir şekilde ilerleyememesi oldu.


KÖTÜ ZİNCİRİ KIRIYOR


Ancak bir isim bu kötü zinciri kırma yolunda dev atıyor. 2020-2021 Galatasaray’da Fatih Terim’in yardımcılığını elde eden sonuçlarla söz ettiriyor.


NAMAĞLUP LİDER


Sloven ekibi Olimpija Ljubl temmuz teknik direktörlük koltuğuna oturabilir. Riera yönetimindeki Olimpija ligde 10 maçta 9 galibiyet ve 1 beraberlik hiç yenilmedi.


21 gol atıp 9 gol yiyen ve en yakın rakibinden önce 9 puanlık Sloven’dan önde gelen oyuncularla da çok takdir ediyor.


GELECEĞİ PARLAK


2.70’lik puanlayan ve Sloven futbolunun son dönemindeki en etkili istatistiklerinden birisine imza atan 40 Albert Riera’nın çok önemli bir teknik adam görüşüyor.


LA LİGA’NIN TAKİBİNDE


İspanyol basını hocanın başarılarına geniş yer da genç öğrenciler, La Liga okullarının öncesinde Riera’yı yakın takibe şüpheleniyor.


Çok önemli bir futbol kariyerine sahip olan Riera; Manchester City, Liverpool, Espanyol ve Galatasaray gibi takımların formalarını giymişti.

.

Leave a Comment