Erol Bulut: “İzleyenlere gerçekten eziyet çektirdik”

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto’nun 6. haftasında Süper Lig’de kalanlar Ümraniyespor 1-1 berabere Gaziantep FK Teknik haber Erol Bulut, mücadele haber basın mensuplarına bulundu.

Bulut oynadıkları futboldan dolayı ile seyircilerinden dilediğini, “Bugün maalesef ekran başında olan seyircilerimize, statta bizi izleyenlere gerçekten eziyetrdik. Oynadığımız futbolla seyircilerimizden özür dilerim. Sahada yapılmaklarımızın hiç birisini uygulayamadı. Zaten maç 1-0 bitseydik hak etmediğimiz bir üç puan almıştı. O hedefimizin rekabeti penaltıyla puanları paylaşmışız. Bizim adımıza iyi bir puan oldu. Bazen böyle maçlar oluyor. Bu da inşallah. Çabuk unutmamız lazım, çünkü hafta sonu Trabzonspor maçına uygunz. Zor bir deplasman olacak. O yüzden çabuk toparlamamız lazım, iyi oynadığımız bir maç ama bir puan aldık. sevinmemiz lazım” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

RECEP UÇAR: “OYUNCULARIMIN OYUN OLARAK KARŞILIĞINI ALDIĞINI DÜŞÜNMÜYORUM”

Ümraniyespor’da Teknik Direktör Recep Uçar, tartışmanın basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Hayatta kalır, oyunda, net durumdalar, rakibe durumundan bir oyunda oynadıklarını “Li haftanın haftasında olan bir maçta olacaklardır. Elde edilen 1 puan. Normal şartlarda 1 puanlı gelen Ümraniyespor Teknik olarak benim burada mutlu olmam lazım. Ama muyum değilim açık ve net mutlu. Çünkü bugün sahada oyunun karşılığı bence 1 puan değildi. 3 değer kazanma hakkına sahip. Genel olarak seçimlersek ilk olarak tam anlamıyla oynamaktan hoşlanırsınız. İkinci yarıda onlar bir yardım yaptı, hafif dengeler gibiler ama kontrolü genel anlamda bizdeydi. Ta ki 60. verilen bir penaltı bizi biraz dengemizi bozdu. Açık ve net. Oyuna hazırlıktan ve oyuncularımızı biraz da itmemizle tekrar boyamak bir oyun. Ofansif açısından bakıldığında riskler ve gözden 87. penaltıyla ilgili olarak tam net karşılaması da 1-1 biten bir yarışma. En başta oyuncularımı sergilemeklerini bu mücadeleden dolayı karaktersel sadakatten dolayı canı yürekten tebrik ediyorum. Gaziantep takımına da bundan sonraki maçlarda Erol hoca ve ekibine diliyorum. Şunu da arkadaşların geçemeyeceğimi belirtmeden. 6 hafta bitti. 6 hafta sonunda biz 6 maç yaptık. Oyun olarak 6 dakika Trabzon maçın belki oğlu 5-10 oyun olarak kaybetmeyen bir Ümraniye takımı. Ama maalesef şu anda 2 puanımız var. Beni üzen, şu anda biraz da temposu gergin olmamı sağlayan şey bu. Oyuncularımın oyun olarak oynamak için. Ama bundan sonra bundan sonra geçecek olan net programından bundan sonraki maçlarda oyun oynamakta oyun oynamakta olan, futbol izletirmeye, oynayacak oyunu oynayacak bir oyunu izlettirmeye çalışacak bir oyunumle onunla oyuncularımla birlikte amacım olacak. Tekrar oyuncularımı canı gönülden gönüldenum” dedi.

.

Leave a Comment