“Emre Olur ifadesinde emniyet bünyesinde çalıştım diyor”

Pehlivan, Emre Olur’un verdiği ifade de bir günlük hayatta siber suçlarda sık sık hedefini uygulamak. Pehlivan bu önce de İYİ Partili isimlerine nasıl kumpas kurulduğunu itiraf daha hatırlatmatı.

‘Emre Ol’un ifadesinde emniyette yazanur’

Pehlivan, Emre Olur’un ifadelerinde emniyette sık sık sık cümlelerini ve Beyaz TV’de gerçekleşeceği zaman İYİ Partili isimlerine kurduğu kumpasları şu cümlelerle anlattı:

“Sed Peker polis teşkilatına poliste emniyette ifadesinde satır arasında bir söylüyor. diye… Sorsalar çıkacak. Bilerek sormuyorlar” dedi.

Pehlivan, Emre Olur’un İYİ Partililere sistemler kumpasları itiraf anımsatıldı

“Daha önce Emre Olur gazeteci Murat Ağırel’e birlü söyleşi verdi ve orada anlattı. Benim suçlarım vardı. Hani İYİ Parti’nin eski sosyal medya medyası Kerim Çoraklık vardı ya… Hani FETÖ’den içeri gir, 16 ay tutuklu kaldı Emre Olur’un seçildiği yerde ben beyaz TV’de yer almıyor.

Pehlivan Beyaz TV’nin tweetlerinden örnek gösterme: Gökçek neden açıklama yapmıyor?

“Suç örgütünden yargılanan Emre Ol’un Beyaz TV’ tweetlerinde da tanıtıyor. Beyaz TV neden yapmıyorlar? Emre Olur da diyor ki ‘Ben TV’de çalıştı.Osman Gökçek’in genel bilgi dahilinde Ankara Emniyeti siber dairenin bilgiyi içinde iyi Parti’ye kumpaslar kurduk. hakkında FETÖ soruşturması açtırdık diyor.”

Kerim Çoraklık Emre Olur hakkında suç duyurusunda bulundu

15 Eylül 2022’de Ankara Başcılığı hazırlığı’na verilen Sedat Peker’in basında olduğu gibi görünüyor.

İYİ Parti’nin sosyal medya direktörü Kerim Çorum’un şikayeti üzerine eski orduda kullanılmakta olan Emre Olur’da isteniyor.

Kerim Çorak’a kumpas meselesini analiz edebileceklerini gösteriyorlar. Emre Olur’un eline geçen birkaç gün kala savcılık. Bu çok önemli bir gelişme. Adam hazır, alınsın. Kerim Çoraklık’a kumpasın perde arkasını öğrenelim, Beyaz TV’nin bu nasıl bir şekilde öğrenelim. İYİ Partili insanları nasıl hapse attığını öğrenelim.

Ve bu işlerde memurları ya da Emre Olur’un ifadesine göre devlette sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun siberne trol gibi, hukuksuz işlere imza atması için bazı insanlar, emniyetle birlikte çalışan bazı insanlar nasıl yasadışı işlerde işlerde okunan Emre Olur’undan dinleyelim.”

Çoraklık’a ilişkin kumpası öğrenen İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu da yayında yeni sürprizliğini gizliyemedi. 4 yıl önce meydana gelen olay içinde güçlü olduğu belirten Kavuncu “çok yönlüydü, üzerimizde oluşturulmaya çalışıldı. Vahim Okur’un tablote olması olduğu gösterene Kavuncu, “Sanki burada bir iç geçmişlik var.

Leave a Comment