Emre Belözoğlu takımdan ayrılacak mı? Henüz 16 gün önce imza atmıştı: Gündemi sarsan açıklama

Emre Belözoğlu Başakşehir’de sergilediği performansla hem yurt içi hem de yurt dışında büyük yankı uyandırıyor. Teknik direktörlük kariyerine rüya gibi bir başlangıç yapan genç hoca için flaş bir iddia ortaya atıldı. Emre Belözoğlu’nun Avrupa’dan birçok talibi olduğu ve şu an iyi bir takıma gidebileceği öne sürüldü.

EMRE BELÖZOĞLU’NUN TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİ İNANILMAZ BAŞLADI

Fenerbahçe’de görev aldığı 10 maçlık süreçte 7 galibiyet, 2 beraberlik alarak dikkat çeken Emre Belözoğlu, beklenmedik şekilde Sarı-Lacivertlilerden ayrılmış ve Başakşehir’in başına geçmişti. Ligin alt sıralarından devraldığı Başakşehir’i Avrupa kupalarına götüren Emre Belözoğlu, teknik direktörlük kariyerinin de parlak olacağının sinyallerini vermeye başlamıştı.

NE LİGDE NE AVRUPA’DA GOL DAHİ YEMEDİ

Bu sezon ligde oynadığı 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik alan Emre Belözoğlu’nun Başakşehir’i henüz gol dahi yemedi. Süper Lig’in yanı sıra UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde de fırtınalar koparan Emre Belözoğlu, ilk 2 maçta 2 galibiyet aldı ve 7 gol atıp kalesinde gol görmedi.

“EMRE BELÖZOĞLU’NU YURT DIŞINDAN BİRÇOK TAKIM İSTİYOR”

Rüya gibi başlayan teknik direktörlük kariyerini müthiş bir şekilde sürdüren Emre Belözoğlu’nun adı şimdiden Avrupa kulüpleriyle anılmaya başladı. Ünlü yorumcu Sinan Engin, Emre Belözoğlu’nun yurt dışından birçok takım tarafından istendiğini söyledi.

“İSTERSE ŞU AN AVRUPA’DA İYİ BİR TAKIMA GİDER”

Emre Belözoğlu’nun geleceğin en önemli teknik direktörü olacağını belirten Sinan Engin, “Belözoğlu isterse şu an Avrupa’da iyi bir takıma gidebilir” ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere Emre Belözoğlu, 2 Eylül tarihinde Başakşehir ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı.

www.aksam.com.tr


.

Leave a Comment