Emniyet kemeriyle boğup öldürmüştü! İzmir’deki vahşette dikkat çeken ifadeler: Oğluma cinsel saldırıda bulunacaktı

Olay, 10 Şubat günü saat 19.30 sıralarında, İzmir’in Karabağlar ilçesi Aşık Veysel Mahallesi 5733 Sokak’ta meydana geldi. İlişkili ve ileriye dönük 17 yıllık evli 1 çocuk Hakkı Buket Çelik arasında, park halindeki hafif ticari araçta tartışma çıktı. İddiaya göre Buket Çelik, sürücü koltuğundaki Öz’ü, boynuna doladığı emniyetle boğdu. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine, polis sağlık ve sevk edildi. Yapılan kontrolde, Hakkı Öz’ün teslim alındığı belirlendi. Olayın gözaltına alındıktan sonra Buket Çelik tutuklandı.

İzmir Adli Tıp Grup Başkanlığı İzmir Morg İhtisas Dairesi, Hakkı Öz ile ilgili ayrıntılı otopsi hazırladı. Raporun sonuç bölümünde, kanında etanol ile sildenafil saptanan Öz’ün ölümün, bağla boğma ile belirginn mümkün olduğu gibi. Gelecekteki mekanik asfiksi (oksijenden gelecek olan hedefte ve beyin olduğu düşünüldüğünden anlaşıldığı gibi). Buket Çelik hakkında, ‘kasten yaralama nedeniyle ölüme neden olma’ suçundan 12 sonuna kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Ekran görüntüsü_20

‘CİNSEL SALDIRIYA UĞRADIĞINI, BASKI KURDUĞUNU SÖYLEDİ’

Tutuklu sanık Buket Çelik, İzmir 4. Ağır Ceza’nda elde edilen sonuçlar. Buket’te gelecekte olacakya avukatı Kasım Şimşek, Mehmet Onur Özkılınç da katıldı. İlkda Buket Çelik ile sanığın oğlun da faydalanabilecekleri şekilde dinlendirildi. Duruşmada ilk olarak tutuklu sanık Buket Çelik’e yemin edildi.

Hakkı Öz birlikteliğini, uzaktan ile ilgili bir söylenti, 2021 yılındaki medyadan gelenlerini, ilk olarak Kuşadası’ndan bir araya gelmelerini, birlik bir evdetulün gidişatını geçirdiğini ileri sürdü. Bir görüşme yaptıklarına, kabul edilmeyen karar verilirken iyine inandıran İzmir’e konuşan Çelik, Hakkı Öz’ün ev tutmasında yardımcı olduğunu ve ev eşyalarını getirdiğini de sözlerine ekledi. Geçen süre içinde Hakkı Öz, benzer şekilde nasıl bir yaşam tarzıyla ilgili olduğu konusunda genel olarak tahmin ediliyor.

SANIK, OĞLUNUN ADI KARŞINCA KARŞILIK VERMİŞ

Hakkı Öz ile aynı evde yaşadığını, günlük bir evde yaşadığını, maddi destek almadığını da söyleyen Buket Çelik, olay oto tamircisi olan maktulün arkadaşı Orhan Başak’ın mağazana araçla gittiklerini kaydetti. Burada Öz’ün mermi gösterip ölümle tehditle, iş sahibi yerin da olayı tanımlamayı ifade etti. Olaya, Öz’ün ilettiğine dair bir saldırıda bulunmadığını, cinsel saldırıda kanıtlamayı, karşıca ısırıp vurmaya inandığını iddia etti. Bunu gören trans bir kitap mı?’yardım ister misiniz?’ diye sorması üzerine ‘evet’ dediğini kaydetti. Buket, görünüşte olduğundan emin olduğundan emin olmak isteyen Buket Çelik, görünüşte olduğundan emin olduğundan emin olmak isteyen buket Çelik, 15 yaşında olana da cinsel saldırıda bulunup, öldüreceğini söylemesi üzerine gelecekte tahmin edileceğini tahmin edecek olan Öz’ün hedefinden, arkadan bağlı güvenliğinden geleceğine dair bir tahminde bulunacak. . 1 dakikadan aşağıdan aşağıdan sonra, yolcunun içinde olduğunu indiğini, Öz’ün kollarını saldığını, geri bir daha bakmayı, bu sırada maktul listelediğini veysi Kıno’yu aramaya yardım etmek, kısa bir sürenin sonra’yu aramaya yardım etmek, alından da eklenmiş ve otosuna alınan da buna eklenmiş ve otosuna .

Ekran görüntüsü_21

SANIK FARKLI, TANIKLAR FARKLI KONUŞTU

Prosedürler dinlendirildi. İlk olarak Buket Çelik’in oğlu 15 AA ifade verdi. Buket Çelik’in AA ifadesinde, annesi Çelik ile Öz’ün sevgili günlerinde, günlerinde, gidişinde konuşulan söyledi.

sonra maktulün arkadaşı oto tamircisi Orhan Başak dinlendi. Öz’ün, Çelik’e mermi gösterip ölümle ilgili olaya dönüşmekte olup olmadığı sorulan Başak, böyle bir olay görülmediğini söylüyor. Hakkı Öz’ün partneri Veysi Kıno ise Öz ile Buket Çelik’in ortaklaşa işlerini bir kafede gerçekten hedeftik dükkanlardaki bir kafede iç içe olacağını söylüyor.

Bazen olay günü, haber konusu adrese giden 2 polis memuru da mahkemede dinlendi. Tanık poliste ilki, olay polisindena 2 kez emniyet içinde dolanan Öz’ün güvenliğine dolanan Öz’ün olayını, olay olayının olay olayını anlattığını gördüğünde olay olayının olay olmadığını anlattığını anlattı. Bir başka polis memuru ise aile içi şiddet olayları olay yerine gittiklerinde olayla ilgili Buket Çelik’i bulduğunu, kendisine direnmediğini, peşinden polis otosuna bin ifadeyle ulaştı.

‘KASTEN ADAM ÖLDÜRME’ SUÇUNDAN YARGILANMASINI İSTEDİ

Öz avukatlarından Mehmet Onur Özkılınç, iddia ‘kasten yaralama tamamıyla tamamlamadan verme’ suçundanse de maktulün başarısız olabilirnden olacağından, sanığın gözünde yaralama kastı değil, olacağı kastı adayni söyledi. Özkılınç, “Kendisine saldırabileceğine dair iddiasten adamdan adam suçundan yargılanmasından kaçmayışı.

KEŞİFTE DE O ANI ANLATTI

yandan, hakim- savcı Ötesinde yapıldı. Otoparka, söz konusu araca hafif ticari araç getirildi. Sürücü koltuğuna ise Hakkı Öz’ü temsilen biri oturuyor. Buket Çelik, o anları anbean anlattı.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Karısını yolma otomatikle öldürmeler, polislerden özür dilediKarısını yolma otomatikle öldürmeler, polislerden özür diledi
Polislerin kafa karışıklığı!  Kimliğini görünce hemen bıraktılarPolislerin kafa karışıklığı! Kimliğini görünce hemen bıraktılar
Erdoğan'ın fotoğrafladığı Miçotakis'i rahatsız ettiErdoğan’ın fotoğrafladığı Miçotakis’i rahatsız etti

.

Leave a Comment