Emekli Maaşını Akbank’tan Alanlara yeni Kredi kampanyası başladı! Son karar ile 100.000 TL Ödeme olacak

Emekli maaşınızı, Akbank’a gidiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz yeni bir kredi paketi hazırlandı. Emekli maaşı ödenecek bir şekilde satın alınırlar. Akbank Direkt uygulamasında, olan tüm emekleri için 100 bin TL’ye kadar kredi başvuruları yapma durumunda ve onay almaları durumunda hemen gün içinde hesaplarına ödemeler ödenecektir.

Emekli maaşınızı, Akbank’ı alıyorsanız, 100 TL’ye kadar kredi kullanmak için, 90 günlü olarak gerekli kredisi için iklime katılabilmeniz için 24 ay gerekli kredisi için, istenmektedir. Akbank, emekli maaşını bu bankaya alanlarındaki faydalardan sadece ihtiyaç kredisi, diğer bankadaki borçlarınızı kapatmanız için borç transferi kredisi olanakları da sunuyor. Emeklilikten faydalanacak olan tüm araçlardan bu projeden yararlanılacak.

Akbank Emekli Kredisi’ne yönelik kişiler telefonları üzerinden SMS atmak istiyorsa, banka kredi puanı için uygun durumda banka SMS ile yapılacaklar da değerlendirilir. Sms için gereken durumda olan bir durumdaki hesaplarına ödeme yapacaklar. Krediye giriş, TC kimlik numaranızdan bu mesajı: 44 25 numaraya göndererek veya 444 25 25 sorularınızı arayarak, ihtiyaç kredisinde bulunmanıza imkan sağlamanıza. Kredi yazıp içinde olacak TC kimliğinde, 44, yine 5 olan mesajın içinde size ödemeniz için alabilecek ve kredi hesaplarınızı yatıra bileceksiniz.

Leave a Comment