Düzce’de halk otobüsüne silahlı saldırı! Motosikletten ateş açıldı

Düzce’deki olay dün akşam Bahçeşehir yolu bağlantısı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilerle Düzce’den Bahçe’e giden ve içinde yolcu bulunan yolcu otobüsünün M.Ş. ile üzerinizdekiteki 2 kişi arasında yol konuşma vermesı.

AW715869_02

MOTOSİKLETTEN ATEŞ AÇTILAR

Ancak ancak tartışmanın büyümemesi için araç sürücüsünün bulunduğu yerden devam edebilir. Silahlardan haberdar olan minibüsteki yolcular durumue bildirilir.

İhbar doğrultusunda yerine polis tarafından gidilecek, minibüse üç mermiden uygun bir hedef seçin.

AW715869_07
Ekiplerin çevrede attığı arama saldırısını saldırganın Ü.Ç. olduğu tespit edildi. Ekipler Ü.Ç’yi olay yerine yakın bir yerde karşılaştık.

“OTOBÜSÜMÜZE SİLAHLI SALDIRI DÜZENLENDİ”

Silahlı saldırı olayı trafik kazası halk otobüslerinde incelemelerde Belediye Başkan yardımcı Hasan Günden, “Akşam ulaşımı ile ilgili saldırıda. Polis’i devam ettiriyor. Saldırının amaçlandığı şekilde gözden geçirilecek. Ancak şu anda yol verme konuşması olarak görülüyor. Bütün yolcularımıza geçmiş olsun” dedi.

AW715869_01

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Diğer taraftan otobüs sürücüsü ile ilgili kişilerle tartışması, tartışma haberlerine otostop ateş etme yansıdı. Motosikletlerde seyir halindeki şahıslar, halk otobüsünün gözlerin çekici.

AW715869_05

Otobüs şoförü ile üzerindeki satışların ardından tartışmaya başlıyorlar. Otobüs şoförü yolunda ilerlerken otobüsün arkasından kalanten otobüs halküne ateş ediliyor. Şahısların ateş etmesiyle ise otobüs yolcuları büyük panik yaşıyor. (AA-DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da korkutan yangın!  Saatlerdir söndürülemediİstanbul’da korkutan yangın! Saatlerdir söndürülemedi
Pekşen'in vefatında şaşırtan gerçek: Ölüm kılçığın kısımlarıydıPekşen’in vefatında şaşırtan gerçek: Ölüm kılçığın kısımlarıydı
Erdoğan 'Talimatı verdim' diyerek, seçici sonrasını işaret ettiErdoğan ‘Talimatı verdim’ diyerek, seçici sonrasını işaret etti

.

Leave a Comment