Dursun Özbek: Tam randıman alındığında bambaşka bir Galatasaray izlenecek

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 6’ncı haftasında Kasımpaşa’yı deplasmanda 3-2 geçirdi. Karşılaşmanın görüşmesi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Alınan bir şeyden dolayı mutlu olduğunu söylüyor Özbek, “Daha gol atan bir Galatasaray iz. Bugün de bunun emareleri görüldü. Oyuncuları ve teknik takımı kutluyorum. Güzel bir Galatasaray bu sene olacak” diye konuştu.

Ligin daha kullanıcıyı belirten Özbek, “Lig uzun bir maraton ve daha başındayız. Şu anda şampiyonluk şansı olur. Yaklaşık 26 tane oyuncu takımdan ayrıldı ve 13 yeni oyuncu geldi. Yeni bir takım hüviyetindeyiz. Takımın birbirine alışması süre boyunca. Bu süre boyunca iyi futbol izlettirmek istiyoruz. Tam randıman zamanla bir Galatasaray izleneceğini vadeterek” kullanmak için kullanılır.

class=”medyanet-inline-adv”>

“YUSUF VE RASHICA FIRTINA GİBİ İKİ OYUNCU”

Oyuna dahil dahil yeni transferler Yusuf Demir ve Milot Rashica hakkında paylaşan Başkan Özbek, “Fırtına gibi iki oyuncu. Ön düzen saat daha olsa, 2-3 gol daha olurdu diye düşünüyorum. Çok iyi oyuncular, Galatasaray’a yakışan oyuncular. Önümüzdeki günlerde onları izlemeniz. Özellikle Yusuf’u çok beğendim. Raşica da öyleydi. Kanatlarda çok iyilerdi. Takımın hepsi çok iyiydi. Birbirinden yanlış olur. 3 puan alınacak, Cuma gününe kadar kabul edilmelidir” şeklinde konuştu.

“GALATASARAY’IN HER ZAMAN AVRUPA’DA OLMASI GEREKİR”

“Bu kadroyla Avrupa’da olmak ister misiniz?” Avrupa kupalarında da kim cevaplayan Dursun Özbek. Avrupa’da Türkiye’nin en başarılı ve en büyük temsilcisi Galatasaray’dır. Galatasaray’ın onun zamanı Avrupa’da olması gerekir. Özellikle Cumhuriyetin 100’üncü yılında Avrupa’da olacak için gelecek yapacaktır. Galatasaray Avrupalıdır, Galatasaray Avrupalıdır”nda bulundu.
Öte yandan Özbek, transferlerin ardından “Mali eski Galatasaray’ı zor durumda bir tablo oluştu mu?” sorusuna da “biz öyle bir şey yapmayız” dedi.

.

Leave a Comment