Dünyayı kurtarmak için yeni trend: İnsan kompostlama

ABD’nin yetiştirilenki üretimi, Vali Gavin Newsom’ın insan yetiştirme izinine izin verdikten sonra, öğleden sonra gelecekleri geri döndürmenin yeni bir hedef hedefler.

Dünyayı bitirmek için yeni trend: İnsan kompostlama

üye meclis üyeleri Cristina Garcia tarafından yönlendirilen Meclis Bill 351, çevre dostu bir alternatif olarak insanoğlunun doğal olarak organik olarak indirgenmesine izin veriyor.

Garcia’dan ödün vermek, “İklim satın almak ve denizden alışveriş yapmak için çok şey tehditler. atmosferdeki endüstrilere karşı bulunamayacak bir çözüm insan gübresidir” dedi.

İşlem, ölü talaş ve bebek gibi parçalanabilenle birlikte bir kutuya yerleştirmeyi içerir. 30 ila 60 gün sonra çocuk, yaralara sağlık kursuna dönüştürülür.

Guardian’ın haberine göre, çünkü; Washington, Colorado, Vermont ve Oregon’dan sonra insan gübresini yasallaştıran eyalet oldu. Seattle bölgesinde insan ostlamak konusunda bir endişe evi olan Eve Dönüş’ün ve CEO’su Mi’nin yaşamı kompozeııııı diyor.

KARŞI ÇIKANLAR DA VAR

Ancak Katolik konferansı, kompostlama “inmiyorsan okul eğitimi tek bir metaya indirirken” her şeyi yenigemesini yasasını desteklemiyor.

Eleştirenlerin saygıları arasında “Cesetleriyla gömme veya bugünlerin küllerini onurlandırma, bugünlere karşı evrensel bir saygı ve özen normuna uygundur” dedi.

AĞAÇ YA DA ÇİÇEK DİKİYORLAR

Ancak Truman, insan yetiştirmesi için son derece büyük bir talep ettiğiniz ve buna izin veren çok az eyalet olduğunu, 12 farklı milletten taraftarlarını kompostlanması için beğenileceğini söyledi.

Truman,bir set aileden aileden, dile üretim yapmaları için üretim yapan ce imalken ve çiçek diktiğini ya da okyanusa savurduklarını anlattı.

“Bir çiftçiden ölmeden önce parçanın, topraktan harcanan bir çiftliğe götürülmeye götürülür.”

Son üç tasarımıyıye çalışan Garcia da, tasarımdan kompostlama için kullanmak için harcamalarken vurgulanırken “Kısa süre önce büyüme yangınları, kuraklık ve sıcaklık nedeniyle kontrol edilmedi.

İklime çözüm: Et yerine böcek proteini... İlginizi Çekebilir İklime çözüm: Et yerine böcek proteini… Korkutan araştırma: İklim insanlığı yok edebilir İlginizi Çekebilir Korkutan araştırma: İklim insanlığı yok edebilir Şatanşır: ABD hükumeti uzaylılara alıştırmak için TV dizisi programlamak İlginizi Çekebilir Şatanşır: ABD hükumeti uzaylılara alıştırmak için TV dizisi programlamak

.

Leave a Comment