Dimitris Pelkas’tan Ozan Tufan ve Hull City itirafı

Fenerbahçe’de takımda kalmayan isimleri arasında yer alan Dimitris Pelkas, İngiltere Şampiyonası Hull City’e kiralandı. İngiltere’deki geçmişteki Ada basınına açıklamalarda bulundu.

Türk iş insanı Acun Ilıca’nın takımı Hull City’nin sezon başında kiralama bedeli alınmadan kaldırılabilecek olan Dimitris Pelkas, Championship’te 3 yarışmada değeri buldu. Yunanistan Milli Takımı’ UEFA Uluslar Liginde Güney Kıbrıs ve Kuzey ile oynayacağı maç’ adaya davet edilen 28 ile ilgili toplantı basınına çok konuşulacaklarında bulundu.

Gövde Canlı‘da yer alan habere göre; Pelkas, Fener’den eski takım arkadaşı Ozan Tufan ile birlikte aynı kulüpte kendisinden kendisi için çok güzel olduğuna değindi. Pelkas, Ozan Tufan’la ilgili şu ifadeler kullanılır:

“Ozan’la birlikte çok olmak çok güzel. Eskiden Fenerbahçe’de birlikte oynamak ve Hull City’de diğer oyunculardan biraz daha iyi hissediyoruz.

Transfer sürecindeki İngiltere’deki görüşmelerde Dimitris Pelvis, “Önceki bünyesindemle yakınlık içindedir. seven birisi. Evde açıklamayı ve futboluma somutlaştırmaları”sını yapın.

Leave a Comment