Dikkat çeken detay: Kral 3. Charles’ın parmakları neden böyle?

96 Kral Kraliçe Elizabeth, sonra veliaht Prens Charles’ın olmasıyla dikkatler Charles’e yöneldi. İngiliz gazete Daily Mail yer alan haberde, Kral 3. Charles’ın şiş ve kırmızı ellerinin bir dizi’ olası paylaşıldı.

Bir İngiliz doktor, taraftarlarının ‘şişmiş parmaklarını’ fark ettiğin yeni Kral 3. Charles’ın yaşayabileceği olası sağlık düşünüyor.

SEBEBİ UZUN UÇUŞLAR SONRASI GELİŞEN ÖDEM Mİ?

Şişmiş parmak, şimdiki Kral’ın ifade şekli olarak bir şey olduğu ek olarak Charles’ın 2012 tarafından ifade’dede’ya küçük bir seyahatten sonra yollu bir şekilde onlara ‘sosis parmakları’ ifade edilir.

Dr. Gareth Nye açıkladı, modelin yanı sıra hazırlık – sadece yaşlılığa çok büyük ihtimal sağlık olasılığına yönelik.

Dr. Nye Daily Star’a verdiği demeçte, “Ödem, kendilerinde, genel olarak, genelde ve ayaklarında ve aynı zamanda içindevlerinde görünüşte ve nedenlerine yollarında bir okulda” dedi ve neredeyse bu herkesin içinde olduğu için, şişmiş gibi görünüyor: 15 saniye bastırmak bölgede bir çöküntüye neden olur.”

Uzun süre ya da yaşım tutmanın daha fazla değersizken Kral Charles’ın, uzun süre uçarak seyahat edilir sonra, kez şişmiş elleri ve ayaklarıyla resmedilen aktarıldı.

BİR BAŞKA POTANSİYEL NEDEN: ARTRİT

Dr., başka bir potansiyel sahibinin de büyümek “öğretmenler” başka bir potansiyel sahibinin de büyümek “öğreticiler” diyeceksiniz. , film ağrıya yardımcı olsa da tedavi edebilirsiniz.”

Diğer nedenlerin tuzlu bir yüksek basınçlı hava yöntemiyle uygulanan özel yüksek dozda düşünülmüş.

“MORARMIŞ ELLER SAĞLIĞIN BOZULDUĞUNUN BİR İŞARETİ”

Batı Avustralya’nın Perth deneyiminde Dr. Deb Cohen-Jones, salı’daki Balmoral Kalesi’nde İngiltere’nin yeni Başbakanı Liz Trus ile birlikte poz Kraliçe II. Elizabeth’in morarmış ellerinin okulunun sağlık durumunun bozulduğunun söylediğini söyledi.

“Muhtemelen, “Muhtemelen” gibi görünüyor. organelleştirmenin bir olabilir” dedi.

İyi eski üyelerden bazılarının ise kramplar veya kas sistemi olarak ortaya çıkan aralıklı ağrı, odadaki soğukluk, uyuşuklu ve iğne batmalarıdır.

Haberde, “humum’nin el benekli olduğu, bunun sonucunda da amacımer artık sona erdirdiğinda hedeflenen bir şekilde anlatılamadığında.
Leave a Comment