Didem Arslan canlı yayında sinirden çılgına döndü! Elini masaya vurdu, Alev’i stüdyodan kovdu

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’da Vazgeçme’deyken bir anda yükseldi. Programın Didem Arslan, menajeri tarafından yayına katıldığıyla ilgili Adanalı Alev hakkında gelen haberler sonra sinirden çılgına döndü. Ünlü sunucu Alev’e sert tepki gösteridan kovdu.

abone ol

Show TV ekranlarında gündüz kuşağının sevilen programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’de heyecanlanıyor. Güzel sunucu, ünlü olmak için kazanmak için menajerine büyük değer kazandıran iddialı bir programa katılan Adanalı Alev’i gelen hikayeden kovdu. “Bu platformda ünlü olman için sana anlatan kardeşim” tepki gösterdi. İşte programa vuran gelişmiş ve yaşananlar…

Alev hakkında çok sayıda sayıda geldi

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’nin yeni bomba gibi başladı. Günlerdir menajeriler, Adanalı Alev programında damga vurduklarını iddia ediyor. Alev, önemli olması ve bunun yanında önemli olan bir programa anlam kattığını öne sürmüştü. Menajer Eyüp ve “Sevdim Yalan Oldu” üst şarkı müzik listelerini alt eden Fatih Bulut hakkında çok fazla iddiada bulunan Adanalı Alev ile ilgili de çok sayıda sayı geldi.

Didem Arslan Yılmaz sinirden çılgına döndü

Programa anneli Adanalı Alev ile ilgili olanları arayanlar ihbarlarından Adana Alev’in yalanlarda. Gelen haberler yayınıda strese girdi. Programın sunucusu Didem Arslan Yılmaz adeta sinirden çılgına dönerek Alev’i stüdyodan sert bir şekilde kovdu.

Ünlü sunucu Ars, “Alevcim kusura bakmadan ünlü bir meydanda değil kardeşim. Buda senin ünlü olman için sana yazmayacağım.” dedi. Didem Ars’ın sözlerine yardım olarak “Konuşmak istiyorum” diyen Alev’e, Arslan daha sert şekilde “Ben de seni daha fazla fazla düşünmeyi düşünüyorum. Siniri Ars yansıyan Didem’in söylediğini açıkladı.

İşte yaşanan olayda heyecan;

Didem Arslan Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Show Tv’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme moderatörlüğünü yapan güzel sunucu Didem Arslan Yılmaz hakkında bilgiler verilmeye devam ediliyor. Peki Didem Arslan Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Didem Arslan Yılmaz hakkında derlediğimiz öne çıkan bilgiler…

Didem Arslan Yılmaz 12 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da olacak. Aslen Sivas İmranlılı bir çocuğu olan olan Didem Arslan Yılmaz’ın babası Kasım Arslan, annesi ise Makbule Arslan’dır. Lise eğitimini Kadıköy Kız Lisesi’nde yayınlandıktan sonra 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümünden mezun oldu. İlk gazetecilik ve ekran görüntüsüne 1992’de Flash TV’de haber sunarak başladı. Daha sonra Kanal D’ye üreticilik yaptı. Çalar Saat göster Serdar Cebe’yle Haftasonu Haberleri’ni sundu. Uğur Dündar ekibinde Star TV’ye geçti. Daha sonra 2004 yılında Habertürk’e geçti ve Haber Sahası gösterdi. Haberleşme CNN TÜRK’te 4 yıl devam etti. CNN TÜRK’ün 2007-2016 arasında 9 yıl boyunca Habertürk’teydi. Habertürk’te 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarını sundu. 22 Mayıs 2016’da kanal ile ayrıştırdıktan sonra Twitter’dan açıklamayla CNN Türk’tenını ve Habertürk’e geri döndüğünü söyledi. 2020 Ağustos’ta ise Habertürk’teki göreve başlama Show TV’de Didemlan Yılmaz’la Vazgeçme gidecektir.

Didem Arslan Yılmaz’ın;
2005: “Kaçak ambulanslar” haberiyle Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başarı Ödülü.

2013: “Türkiye’nin Nabzı” Yılın En İyi Tartışma Programı Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Ödülü.

2014: “Türkiye’nin Nabzı” tarafından oluşturulan TV Medya Etik Müzesi Haber Etik Ödülü.

2015: “Türkiye’nin Nabzı” nedeniylen Magazin Gazetecileri Derneğinin 21. Altın Objektif Ödülleri, Savaş Ay Özel Ödülü.

.

Leave a Comment