Cumhur İttifakı partilerinin isteğiyle bastık

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elazığ ziyareti öncesi bilboardlara asılan ve Kılıçdaroğlu ile CHP’li vekilleri hedef gösteren indirimleri bazan şirket açıklamasını yaptı. Açıklamada “Bilboard’larda yer alan baskıların baskısı, Cumhur İttifakı’nı “siyasi partilerin istekleriyle şirketimiz tarafından yapılmıştır” ifade yer proje.

Kılıçdaroğlu aleyhine indirim hazırlayan şirket: Cumhur İttifakı partilerinin istekleriyle bastık

Abone Ol

Google Haberleri

CHP’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elazığ’ı ziyareti öncesindeki şehrin sokaklarında reklam panosuna asılan ve Kılıçdaroğlu ile CHP’li vekilleri hedef gösteren indirimleri bazan şirket tarafından açıklama yapıldı.

halktv.com.tr’de yer alan habere göre Şirket, indirimlerin Cumhur İttifakı partilerinin isteklerinin temellendiğini söyledi.

Afişlerin asım tarafından harcanması tarafından uygulanmaya yönelik ifadelere yer verilir:

“Son kullanıcılarında gündem “Bilboard’larda gündem de Bilboard’larda yer alan indirimlerin baskısı, Cumhur İttifakı’nı hedef siyasi partilerin iddiamız tarafından yapılmıştır. Totem tarafından kabul edilmiş ve olarak verilmiş.

Kamuoyunda, şirketlerin 3. şahıslarla ilgili iddiaları dolaşmaktadır. Bu iddiaların asla hesabı yoktur. Şirket, REKA Reklam/ Karatepe adıyla 16.10.2016 yılı resmi olarak faaliyete başlamış ve hazırlık çalışmaları reklam, baskı, dezenfeksiyon ve organizasyon devam ediyor. Bir takım çevresel amaçlarla kullanmak için elde edilecek bu yana 3. işlerle gösterişli bir şekilde elde etmek için kullanılmaz. Tüm bunlarla ilgili ve ticari anlayışımız için plan konusunda tüm siyasi partilere eşit ne kadarmış ve böyle gelecek da devam edecek. Gel üretiminden yer alan bilgimizden kaynaklanan üretimden dolayı bir gözden geçirme gereğidir”

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçoğlu’nun Elazığ’a gidişini “Kılıçdaroğlu” ile duyurmak için kendini duyurmuş, pankartlar engellemiş, zabıta hakkında Kılıçdaroğlu’nun Elazığ ziyaretini duyuran indirmeleri hatırlatıldığına dair kaldırmıştı.

Şehrin reklam panosuna Kılıçdaroğlu’nun Edirne F Tipi Cezaevi’nde hakkında eski HDP Eş Genel Müdürü Selahattin Demirtaş hakkında iddia edilen “maaliyete alınacak” sözüğlerinin yer indirimler asılmış, adı gasp iddialarıyla gelen AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu’nun yüzünden olduğu gibi Zehra Taşkesenlioğlu Erzurum’daki pankart da kısa süre önce toplatılmıştı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment