Cübbeli Ahmet Hoca’dan çarpıcı sözler: Çok din-devlet düşmanı var, onun için bir temizlik de icap edebilir

Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube hesabından okumalarda ilginç çıkışlarda bulunmaya devam ediyor. Ünlü’nün son sözleri yine çok ses olacak cinsten oldu. Cübbeli Ahmet Hoca olarak “Ahmet Mahmut Ünlü, bu haftaki sohbetinde “uyarılarda” bulundu.

“TEMİZLİK GEREKEBİLİR”

İnsanlara “lükse düşmeyin” uyarısında bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, “Önümüzdeki çok hayır göstermiyor.si hayırdır ama çok vatan haini var. Onun için bir temizlik de icap yapabilir…” dedikten sonra ekledi:

“İnsan kenardade onun için ekmek alacak para koymalı. İnsan bir senelik sahip olmak, temel gereksinimleri kii, bozulmayacak mallarında, ambarında muhafazalıdır. Bu sünnettir. Un köşe, şeker, kuru fasülye, nohut…”

“ÇOK DİN-DEVLET DÜŞMANI VAR”

İşte Cübbeli Ahmet’in açıklamaları: Gelecek günler çok hayır göstermiyor. İlerisi hayırdır ama çok vatan haini var. Çok din devlet düşman var. Onun için bir de icap yapabilir… Ne olur ne bitmez ama “nakit” çok önemli bir şey alamaz. Bazı kere satacak malın olsa da bellin zaman satamıyorsun. bir piyasa çöküyor, evin var kaç tane aç kalıyorsun. Bir korona oldu kaç tane meslek yok oldu.

“İHTİYAÇLARINIZI KENARA KOYUN”

İnsan kenarda köşede onun için ekmek alacak para koymalı. İnsan bir senelik, temel niteliklerini, bozulmayacak mallardan kilerinde, ambarında bulundurulmalıdır. Bu sünnettir. Un, şeker, kuru fasülye, nohut gibi…”

Leave a Comment