Çok Güzel Hareketler Bunlar’a öyle bir isim geldi ki sosyal medya çoştu! Sırf onun için izlerim

Star TV’nin uzun soluklu eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni deplasman ile perdesini görmek. Birbir’in iddialı isimlerin olduğu gibi antrenmana bu sezon gibi oyuncular geldi ki sosyal medya kaynadı. İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar’a yeni gelen isimler…

abone ol

Her bölümü ile büyük ilgi gören Çok Güzel Hareketler Bu programlar yeni sezon için geri sayıma başladı. Ekip bir araya geldi ve çılgın çekimler başladı. Çok Güzel Hareketler 2 önemli bir transfer imza attı. Sosyal yazılar “Adam” lakabıyla ilgili ve videolar ile yarışmak Mahkum Karaca, yeni sezondaR gelecek.

YouTube’da girilen videolarla kısa süreden söz edilirken Adam karalarına ve söz ettiren Mahsun Kara’larına, haberli haberi yedi sosyal medyadan duyuruldu veya haber haberi.

2022 deplasmanla birlikte gelecekler olan’Çok Güzel Hareket 2’den sevindiren bir haber geldi. Star TV ekranlarında yayında devam eden ve bu sezon da seyircileri eğlenmeye boğmaya devam etti. Çok Güzel Hareketler 2, sosyal medyada ‘Röportaj Adam’ lakabıyla teslim edilenlere ulaşan Mahsun Karaca ile el sıkıştı.

Kadroya’nın yeni isimleri var

‘Röportaj Adam’ olarak geçen videolarla 2.21 milyon kişiyle ve YouTube’da bulunan Mahsun Karaca, Çok’ Güzel Hareketler 2nin ekipna katıldı. Ünlü isim, heyecanını paylaştığında dile getirdi. Karaca yeni sezonda esprileri ile seyircileri güldürecek.

Röportaj Adam Mahsun Karaca kimdir, kaç yaşında?

Röportaj Adam olarak “Mahsun Karaca 1992 yılında Adana’da doğum. Mahsun Karaca, Adana Çukurova Üniversitesi’nden mezun oldu. Adana garip ve tuhaf olaylara sahip olan Karaca’nın fotoğrafları Instagram hem de Youtube’da çok sayıda takipçisi var.

Röportaj Adam olarak eski Mahsun Karaca, Tuğçe Manga Karaca ile evlidir.

.

Leave a Comment