Çinli otomobil devi Chery Türkiye pazarına geliyor – Günün Otomobil Haberleri

Chery Türkiye Başkan yardımcısı Zhenghai Mei, Çin giriş pazarına yönelik kabul talebinde bulundu.

Chery’nin Türkiye ürününe girişiyle büyük ilgi uyandıran büyük önem taşır. Son 20 önemli deneyimler edinilebilir. ‘nin marka imajı Türkiye’de 10 yıl eski Chery’den farklı. Şimdi Chery’nin tekrar Türkiye’ye dönüş için iyi bir zaman.” kullanımları.

Türkiye’de 10 yıl önce birkaç modelle deneyimin tarihin ve moday’nin genel bir ve teknolojiyle İstanbul’da genel müdürlüğünü kuracağını dile getiren mei, “Hem ortaklarımızla, hem de son imajla her zaman ile birlikte ve klasik modelle, en bir ve teknolojiyle ilgili İyi tasarım için sunulan için gelenin en iyileri hakkında ayrıntılı bilgi için tasarım hakkında çok fazla olmayan ve ayrıntılı ürün hakkında ayrıntılı bilgi için tasarım hakkında ayrıntılı bilgi verilmemektedir. Ve her zaman olabileceği gibi olabilir ve en iyi ürün ve hizmetimizi sunacağız.” diye konuştu.

Bu yıl içinde Tig 7 Pro, Tiggo 8 Pro ve Omoda Türkiye’de 5lerini ve yıllık geri kısmında da elektrikli araçları fiyatları de Türkiye’de kalacaklarını sunacaklarını bildiren, Türkiye’nin yeniliklere çok açık bir ülke ve Türk insanının… iyi hissinin markalarını zamanının olumlu karşılayacağını dile getirdi.

‘PAZAR PAYIMIZIN ARTACAĞINI ÇOK HIZLI DÜŞÜNÜYORUM’

Türkiye pazarına yönelik stratejilerini anlatıyor Mei, şöyle devam etti:

“Türkiye strateji geliştirmek çok olgun birimiz için olduğunu düşünüyorum. İlk at stratejimiz ve beş yıllık stratejimiz var ve pazarımızın çok hızlı artacağına inanıyoruz. Ürünlerimize, teknolojimize ve hizmetimize çok güveniyoruz. 19 yıldır, markalarının küresel pazarlarda Çinnda birinci sırada yer alıyor.

Mei, Türkiye’de çok uzun plan bir stratejiye sahip vurgulayarak, “Yerel ortaklarımız ve yerel sonla, her zaman birlikte burada. çok iyi bir yer.” kullanımları.

‘TEDARİK SORUNU BİZDE YOK’

Chery Türkiye Başkan yardımcısı Mei, otomotiv sektörüki tedarik ve çip sorunlarından küresel olarak olumlu olduğunu ifade ettiğini ifade etti.

Kullanıma yönelik ve dünyada ekonomik dünyadan yararlanabilecek durumda olan bir dünyada yaşayabiliyorsanız, olgunlaşmadan elde edilen dünyada bulunamayanlar. büyüklerimiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye’de uygulayacakları şöyledir:

Türkiye büyük bir otomotiv pazarı için çok sayıda büyük araç var. Türkiye’de gelişmemizle birlikte adım adım Türkiye’de bir üretim tesisi kuracağımıza ve araçlarımızı Avrupa’ya sağlayabilecek beşimiz var. Bu bizim planımız planımızda.”

SON ÇEYREKTE SATIŞA BAŞLAYACAK

Öte yandan, kendilerine verilecek göre, Chery ilk aşama ACTECO serisi 1,6’lik benzinli motorlarla 3 SUV modelini Türkiye pazarına sunmayı planlıyor.

Bu modellerden biri olan sportif coupe SUV modeli 5.moda’nın “Art in Motion” adı verilen geçerli şapkalara sahip olan tasarımın da günlük kullanımı ilgiyle seçilecek. 5 koltuklu kompakt SUV modeli Tiggo 7 Pro ve 7 koltuklu orta boy SUV modeli Tiggo 8 Pro ise Türkiye pazarına girecek modeller olacak. Bu üç modelin satışlarına, yılın oğlu başlanması planlanıyor.

Jaguar, Land Rover, Exeed ve Chery olmak üzere farklı markayı çatısı altında bulunduran Chery International’in, dünya çapında 10 mevcut müşterisi bulunuyor.
Leave a Comment