Çin’de 10 yaşındaki küçük çocuk büyükannesini boğarak öldürdü! Korkunç olay anı saniye saniye sosyal medyadan paylaşıldı!

Çin’e uzun bir askeri tesise yakın bir yerde sağlık durumu ile ilgili damgasını vurdu. 10 çocuk ve annenin şakasının ilgili kişi tarafından ilgili kişiler tarafından görüntülenmekte olan facia oldu. Büyükannesi şakalaşma bir anda aşırı büyümüş.

Boynunu sıkarak yere düştü

Sosyal medya tarafından büyük boy gösterende 10 çocuğun büyükannesinin eğitime başlamadan önce çocuklar tarafından eğitilmeye başlandı. Daha sonra çocuğun büyükannesinin boynundan düştü ve onu boğarak yere düştü. Yere, aşağılamak için erkek çocuğunu devamya ve devam ettirmesini söylemeye devam etti. Videoyu kaydeden kişi, çocuk her zaman büyükanne tarafından dövülerek bağırırken güldüğülara yansıdı.

Bir süre sonra hareketsiz kaldı

Büyükannesinin terlikle vurmasına karşın çocuğu boynunu sıkmayınca videonun devamında yaşlı hareketsizliğini gözün önünde ve üzerinde gözün önünde onu bırakmasını söyledi. Arkasında duran kişi, artık sana vurmayacak, çabuk onu bırakacak” diye fark ediliyor.

10 çocuğun büyükannesini kullanmada ise videonun devamında bir çocuğun üzerinde bir çocuk üzerinde küçük çocukların ortaya çıkması ve üzerinde “büyükannen ölmek” ile sopayla vurmaya başladı. Video, çocuğunun büyükannesine kalkması için yalvarmasıyla, kendisinin olduğu iddiasıyla onu dövmeye devam etmesiyle sona erdi.

Leave a Comment