Çakır’ın yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun eğitimcilik kariyerlerine Azerbaycan’da başlıyor

oluşturulma Tarihi: Eylül 21, 2022 13:23

Faal hakemlik yaz mevsimi bitiren eski FIFA kokartlı yardımcılar Bahattin Duran ve Tarıkgun, eğitimcilik kariyerlerine bir UEFA ülkesi olan Azerbaycan’dalar.

class=”medyanet-inline-adv”>

Geçtiğimiz aylarda faal hakemlik kariyerlerini sonlandıran FIFA kokartlı yardımcı hakemler Bahattin Duran ve Tarık Ongun, Azerbaycan’da eğitimcilik kariyerlerine başlayacaklar.

Azerbaycan Futbol Federasyonu eğitimlerini eğitimlerini verecek olan Duran ve Ongun, “Hakemlik hayatımız aracılığıyla sahada ve sahada eğitimlerini öğretimini ve edindirecekleri eğitim öğretimi eğitimi” eğitimlerini öğretim eğitimlerini verecekler.

Bahattin Duran ve Tarık Ongun, kariyerlerinde Cüneyt Çakır ile birlikte 2 Dünya Kupası ve 3 Avrupa’nda yer aldılar. Bu maçlarda 2 Dünya Kupası’nda 2 yarı final ve 1 Avrupa maçı’nda yarı final maçı yönettiler.

class=”medyanet-inline-adv”>

2015 yılındaki Berlin’de Juventus ile Barselona’da oynanmış Şampiyonlar Ligi Finali’nde ve 2012’de Japonya’da düzenleme Kulüpler Dünya Kupası’nda Chelsea – Corinthians Finali’nde görev yapan Duran ve Ongun birlikte 3 kıtada, 38 sayı toplam 366 oyun yer alanlar.

Bahattin Duran, 20 yıl FIFA Yardımcı Hakemi olarak görev yaptı. Tarık Ongun ise 2000 yılında tescilli durumda 15 yıl FIFA Yardımcı Hakemi görevinde bulundu.

.

Leave a Comment