Buzdolabına bozuk para koyun ve olacakları bekleyin

Yaz tam olarak bitemeyiz. Tatil planınız varsa veya uzun süre olamayacaksanız ve buzdolabınız doluysa bu yöntem sayesinde rahat bir şekilde evinizi kapatabilirsiniz.

Daha sonra yeni gün içinde yetiştirilmek üzere bulukta gece gündüz beklenir. Buzluk’u uzun ömürlü hale getirmekte olması gerekiyor. Buz doluz kullanılamayacak kadar uzun süre kullanamayacaksanız, evde sizin için kullanılabilir durumdaysanız. Siz evde yokken yaşanacak olan elektrik kesintisi yaşanabilir.

iStock-1322516964

Ancak, evinizden uzaktayken buzzaktaki sıcaklıktaki harcamalar nedeniyle çok basit bir yolu var.

BUZDOLABINA NEDEN BOZUK PARA KONMALI?

Küçük bir plastik kap ya da karton bardak alın, kabınızın içini doldurun ve donana kadar dondurucunuza koyun. ardından, buzun içinde herhangi bir madeni para dondurucuya koyun.

iStock-483688975

Tatile gittiysen ya da tür acil durum için evinden tahliye edildiysen ve eve geldiğinde elektriğin kesildiğine işaretlerler görülüyorsanız, bu küçük madeni sizi çok fazla stresten ve aynı zamanda hastalıktan da kurtarabilir. Aynı zamanda size çok fazla huzur sağlayabilir. Elbette, uzun bir süre kesilerek, bizde uygulayıcılarımızdakiin donmuş risklerinden faydalanılmaktadır. Bu, özellikle bizim her zaman iyi durumda olan bir donanımı yanında bulundurmayı seviyorsanız geçerlidir.

iStock-483688975

TÜM YİYECEKLERİ MUTLAKA ATIN

Evinizin elektriğinin kesildiğini belkide veya tam olarak emin olmak için ve sadece bir kez daha kontrol etmek istediğinizi hayal etmek ve dondurundaki paraya bakın! Madeni paranın hala buzun üzerinde durumu görürseniz, elektriniz kısa sürede geri geldi demek.

consejo-congelador-evacuar

Bu tehlike yok demektir. Madeni paranın askerlerini uğurlayacağınde, elektrinizin bir süreliğine kesildiğini ve yiyeceklerinizi uğurladığınızda. Bunu görürseniz, donrunuzdaki tüm sürümden kurtulun. (Karar)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
kurtulacaksınız!  Örümcekleri evden uzaklaştırmak için...kurtulacaksınız! Örümcekleri evden uzaklaştırmak için…
Doğal gaz faturasının kabarmasına neden olan olan hataDoğal gaz faturasının kabarmasına neden olan olan hata
Bu iç çamaşırlarıyla çok rahat ve şık tıslayacaksınız! Bu iç çamaşırlarıyla çok rahat ve şık tıslayacaksınız!

.

Leave a Comment