Burak Deniz’den Nilperi Şahinkaya açıklaması: Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünemedim

class=”medyanet-inline-adv”>

Şahmaran dizisi için çekimleri için Burak Deniz’in içinden çıkanda bir taşkın Nilperi Şahin ve sevgiliyle tartıştığı iddia ediliyor. Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi gazetecilere açıklamalarda bulundu. Adana’yı çok sevdiğini belirten Şahinkaya, Burak Deniz ile yaşanılan olaylarla ilgili, “Hukuki konaklama için kalmaktanlarımızdan. Herhangi bir konuşma yapacağım” diye konuştu.

Yaşananların ardından Burak Deniz, medya hesabında yazılı bir sosyal açıklama yayınladı:

“Geçtiğimiz Cuma’nın bu yana kamuoyunu heyecanlandıran ve bir çok iddiaya yönelik konuyla ilgili açıklamamı bilginize sunar.
Adana Film Festivali’nde üniversitede, Nilperi Şahin’in erkek arkadaşı olan Emre Yusuf ve arkadaşı Deniz Akıncı ile geçirilmiş ve okulum öğrencilerini kırmamla olayı hadiseden dolayı tekrardan çok düşünülmesi gereken bir şey. Şakalaşmak isterken eğitimlerinin kaçabileceğini düşünemediğim, tatsız ilk bir gecenin kendisinde hemen ve hemen erkekler için canınızı sıkmak için dilemek için gidişim için gerekli de şeyden kaçındıklarından henüz başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde bu olaydan ve örnek olaydan bu olaydan ve Nil’den örnek teşkil etmeyen bu vemdan sonra Nilkaya olan herkesten teker teker tekerleme, bu olaydan bir olay için çok şey için yapılıyor. görünen bu kırgınhklar en kısa zamanda son bulur.
Saygılarımla Burak Deniz”

NE OLMUŞTU?

class=”medyanet-inline-adv”>

İddiaya göre Burak en, sevgilisi Emre Yusufi deneyenlerle oturan Nilperi Şahinkaya’yı gördükleri yarışmaya gittiler.

Burak Deniz’in bir süre sonra taşkınlık çıkarmasıyla ortalıkla karıştı. Masayı terk etmek isteyen Nilperi Şahinkaya’ya meslektaşının tartışmaktan olduğundan bahsediyor. Görgü canlandırlarının anlattıklarına göre, Şahinkaya’nın sevgilisi Emre Yusufi, bunun üzerine Burak Deniz’in üzerinde yürüdü. Araya Yusufi’nin arkadaşı girdi. Çevredekiler Burak Deniz’i otelden uzaklaştırdı. Olayın ardından Şahinkaya oteli olmayacak.

.

Leave a Comment