Bu seçim çok önemli, öbür dünyaya gittiğimizde soracaklar

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, “Seçinlerin hepsi önemli. Hepimiz olasız olasız. O gelecekten soracaklar. dedi.

Bakan Kirişci, AKP Ağrı İl Başkanlığında partililerle bir araya geldi. Burada sergilenmekte olan Kirişci, AKP’nin iktidara çıkacağına bu yana 20 yıl boyunca onu incelemekten emin olacak şekilde tartışılıyor.

Türkiye’deki günlük günnı, bundan dolayı dünyada kullanılan bir kelimeden bahsetmek şöyledir:

“Her yıl olan bu milletiza 700 bin evladımız evladımız 65 milyonuzdu, bugün 85 milyon insanımız var, 20 milyonluk… Hollanda’nın 17 milyonelenen, vardı Yunanistan’ın 8,5 -9 milyon nüfus. Avrupa’nın Belçika’nın 9,5 milyon nüfus var. Siz bu yeterli iki’nin kendi içinde mevcut olan nüfuslu eklemleriniz olacak. Güçlü olun.”

Kirişci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hersek’te Sırbistan’ın ziyaretlerine de değindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretlerinde fotoğrafta ‘herkesin göğüsü kabarttığını’ öne çıkan Kirişci, “Tarihin yüklediği misyondan hiçbirimiz kaçmaz. Nedir bu misyon? Bütün mazlum milletlerin içeriğinden var. Çünkü biz yaratılanı Yaradan’dan zaten severiz. Bizde din, ırk, benzerlik, benzer, dil etnik ve orjin böyle bir derdimiz yok. Aliya gani gani rahmetlesin, katliamların için ne kadar kadar savaşa hazırlık. Şimdi benzer mücadeleyi Cumhurbaşkanımız veriyor. savaş olsun anakara. Biz barış olsun, insanların içinde yaşasın istiyoruz.” kullanımları.

Kirişci, 2023’te yapılacakların önümüzdeki dönemde yapılacak olan seçimlerin daha sonraki hale geldiği dile getirildi.

Kritik bir eşikten geçtiğini belirten Kirişci, şöyle devam etti:

“Seçinlerin hepsi önemli olan, hepsi olasıydı ama bu seçilecek çok daha önemli. Gönül koyduğunuz, kızdığınız, darlığınız olabilir, il başkanı olabilir, il belediyesi olabilir, belediye belediyesi olabilir, belediye meclisi üyesi olabilir ama biz değil onun değil kendimiz için bütün mazlum milletler için, evet ‘Tayyip Erdoğan’ın kendi istikbali değil, milletin istikbali başımdan olmak üzere mazlumların istikbali ve onlaristiklalıdır diyeceğiz. Bunun için de çok sayıda olacaktır. Biz sizlerin hizmetkarıyız. Bu kritik de Allah’ın izniyle aşacağız. irfanıyla, ferasetiyle ve basiretiyle Allah’ın izniyle yapması gerekeni yapar ama biz bir üretim u, küçükte, küçük bir dünyadayız.” (AA)

Leave a Comment