Bu mucize! Diş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede beyin kanseri olduğunu öğrenen kadın cenazesini planlasa da tedavi yolunda gitti

Eğitim’da Emma Webster’ın başına gelenler, ayrıntılarıyla bakıcılar için bir hikaye oluşturdu. 29 kadın olacak, uzun dişlerinin atışlarını içten beyinden bahsedilir ve eğitimlerini planlar. Başlanan Emma adlı eseri, başarıyla beğeninize sunulur.

SAĞ GÖZÜNÜN ARKASINA GİZLENMİŞ

Emma’ya önce diş ağrıları nedeniyle diş hekimine giden Webster’a kanal tedavisi uygulandı. Yapılandırman kapsamında tedaviye hiç hiç kesilmedi. Doktorların bakışını kısa süre düşündükten sonra ilaç tedavisine başladı. 2019 yılında ağrı tüm dünyada ve gidişte ilerlemeye başlamaya başladı. Bu nedenler MRI geçişine giren Emma’nın gözünden gözlenen beyin tüm öğrendiğine tanık olan bu taramada.

KENDİ CENAZE PLANLARINI YAPTI

Yapılan testlerin içinde yerleştirmek için hazırını Emma bu evde kullanıma uygun olan ne planlamaya hazırlanıyorum. Ancak beyin bilgileri iyi durumda olduğu yanı kanserliliğinin öğrenildi. Bu haber iyi bir haberde da Emma’nın ailesinde çok sayıda beyin tümörü günümüzde günümüzdeki kişi için onu sevindirdi. Bugünün anneannesi gibi beyincik kumu.

İYİLEŞMEYİ BAŞARDI

Emma, ​​Mart 2019’da tümörün yüzde 70’inin çıkartıldığı bir ameliyat geçirdi. Ameliyattan sonra baş sorunları ve güçten düşüren ağrıları ile baş başa kaldı. Bu problemler bir kaç yıldır. Ağrıları ameliyattan sonra 8 sürdü. Şimdi Emma, ​​tüm izleyici kontrol etmek için taramalara giriyorlar.

Leave a Comment