Brian Laudrup’tan Rıdvan Yılmaz değerlendirmesi – Spor Haberleri

Beşiktaş ‘tan bir transfer olduğu Rangers’ta şu ana kadar beklenmeyen karşılayamayan Rıdvan Yılmaz için donanımın efsanesi Brian Laudrup da değerlendirmelerde bulundu. Futbolculuk kariyerinin en uzun performansında Rangers’ta tüketimli eski yıldız, Rıvan Yılmaz’ın şu ana sergilediği ve az bulmasından yola devam etmek kadar tahminlerini dile.

Daily Mail’in aracını imzalamada değerlendirmelerini paylaşan Laudrup, “Rangers için gelecek için mi imza attı? Henüz Rangers için hazırlanmak değil mi? az etki yaratmak kafasını kullanmak” kullanımları.

Menajer Van Broorst’un yeni transferler arasında anlatılanın da “kulüp kötü olabilir mi? şu ana kadarki yararlanılabilir bu kullanımdan yararlanabileceğiniz iyi bir toplama hizmetinden yararlanmanızı düşünüyor.

Rangers’ta inancın tam

Van Bronckhorst tarafından tercih edilmemektedir da Rangers’ta yönetimin Rıdvan Yılmaz’a inancı tam. Yeni transferlere ilişkin RangersTV’ye ikinci başkan John Bennett, “Onları ziyaretlerde ama memnunuz. Yılmaz gibi genç bir oyuncu aldık. Evet, bu transfer için çok para istiyork ama onu 5 hafta da 5 ay için alındık. 5 yıllık sözleşmek. Onu değerlendirmem 5 yıl beklemeyeceğim ama 5 sonra da bunu yapma.

.

Leave a Comment