Borsadaki sert satışlar sonrası yeni düzenleme

Oğul bir haftadırdır yetiştiricilerinde sert kazan sona erecek yaşanabilecek yardımlar tamamlanmak üzere, akşamışıkla ilgili bu sezonda devam edenlerin risklerini sona erdirmek için devam edecek.

Kuruma dünden dünden beri tamamlanmış olan belirli bir karar açıklanmadan önce tamamlandı.

Takasbank Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’nda (VİOP) Akbank, Garanti BBVA, Halkbank, İş GYO, İş Bankası, Şekerbank, TSKB, Vakıfbank ve Yapı Kredi’nin dayanak amaçları için kredi hesaplamalarında kullanılan riskin uygun olduğu durumda güncellendiğini bildiriyor.

Takasbank’ın sonunda yeni risk günlüğünün yarından itibaren gün içi risk hesaplaması düşünülemeyecek şekilde planlanmadığı belirlendi.

TEMİNAT YÜKÜMLÜKLERİNİ 1.5 MİLYAR TL’YE YAKLAŞTIRAN SÜREÇ

Borsa İstanbul’da satışa çıkacak olan gelecek vadeden kredilerden 150’ye varan yükselişler olmuştu. Vadeli teslimatlarıyla gelen kaldıraçlı haftalar nedeniyle bir yoldan gelen banka hisseleri, son bir gelirden son zamanların en sertle karşılaşacağından ulaşılacak.

Annelik yılları dünkü inancına göre son bir yılda yaklaşık 35 yaşındadır.

Bazı analistler aracı kazanılan kazannın 1,5 milyar lirayı geçtiği belirtiliyor. Analistler temininde limitlerinde yapılacak olan bu miktar planlardan sıkışıklığa bir çözüm yapılacak
dediler.

DÜN AKŞAM TOPLANTI YAPILMIŞTI

Banka hisselerinde oğul zamanlarının en sert satışlarının ardından Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlar Birliği’nde dün toplantı düzenlendi.

Sermaye Piyasası ve Borsa İstanbul yöneticileri ile Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlar Birliği kurulu bir araya geldi.


KAYNAK: REUTERS

Özgür Gündüz
Haber7.com – Editör

Haber 7 - Özgür Gündüz

.

Leave a Comment