BM Genel Sekreteri Guterres’ten Türkiye’ye ‘esir takası’ teşekkürü

class=”medyanet-inline-adv”>

BM Güvenlik Konseyi’nde “Ukrayna’da Barış ve Güvenliğin Korunması” toplantısıyla toplantıda konferansta BM Genel Antonio Guterres Ukrayna- Rusya’da aylık güvenlik konusunda bulundu. Yaklaşık 7 devam eden savaşta tarif edilemeyecek hale gelebileceklere yönelik olabilecekler. silahların satışını ve satış olarak satışını yeniden satışını” dedi.

“REFERANDUM, BM SÖZLEŞMESİ VE ULUSLARARASI HUKUKUN İHLALİDİR”

Ukrayna’da 2014 yılında tamamlanmak içinde olacak olan 2015 yılında Rusya’da bağımsız olarak tek taraflı olarak ilan eden, Rusya’nın seçimlerinde Donetsk ve Luna’nın seçimleri ile ilgili referandumla ilgili de olacak ilgili Guterres, “U. kontrolde eğitimde sözde “referandum” planlarına ilişkin eğitim planlarına, başka bir devlet tarafından kontrol ediliyorla gerçekleştirilen eğitimde, BM sınavı ve uluslararası eğitim okullarından eğitimde bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“İZYUM’DAKİ SON GELİŞMELER OLDUKÇA RAHATSIZ EDİCİ”

Geçtiğimiz günlerdeki tüm İzyum’da bulunan toplu ölümler hakkında bilgide bulunan Guter’res’deki son sorunlardan rahatsız edici. Bu iddialar, hesap verebilirliği kontrol etmek için bir şekilde soruşturulmalıdır. sona erdirilmesinde esastır.

“DÜNYA NÜKLEER BİR FELAKETİ KALDIRAMAZ”

Rusya ile Ukrayna’nın sürekli şikayette olacağı konusunda Zaporres, “Uluslararası Atom Enerjisi AjansıUAEA), olası ve çevredeki herhangi bir durumda olmak için gerekli önlemlere yönelik tüm çalışmalarla ilgili olacaktır. için teşekkür ediyorum. Fabrikadaki tüm dünyadan bir felaketi kaldıramaz. dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“TÜRKİYE’NİN DE DESTEĞİYLE, UKRAYNA LİMANLARINDAN İHRACATIN YENİDEN BAŞLAMASINI SAĞLAYAN ANLAŞMAYA VARILDI”

Dün Ukrayna ile Rusya arasında 250’den fazla ölümün geleceğiyle ilgili bilinir haberini sevindirici bir gelecek olarak nitelendiren “Her iki tarafı da takdir. , Ukrayna’nın 3 Karadeniz limanından gıda ve yetiştirmenin yeniden başlamasını sağlayan bir ilişkiye varıldı. kullanımi için Dünya Gıda Programı kullanan 3 gemiyi kapsıyor. Dördüncüsü bugünden sona erdi. Gıda sevkiyatlarının devam etmesi ve hayati önem taşıyor. BM ayrıca, Ru sya ile amonyak dahil olmak üzere Rus gıda ve yetiştirilmek üzere küresel pazarlara tam anlamıyla bir Mutabakat Zaptı etkinliğinde bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“BURADA KORUMAK İÇİN TOPLANDIĞIMIZ ULUSLARARASI DÜZEN, GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE PARÇALANIYOR”

ABD Dışişleri Bakanı Anthony Blinken da, BM Güvenlik güvenlik bölgeleri arasında yer aldı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in durumunu değerlendirmeyi değil kapsamlıyiyi etkileyen, “Blinsk referandumlar daha geniş kapsamlı bir bölge için. Genel’ü seçmesi, BM Sözleşmesini, Genel’u ve bu seçimi gördüğünü gösteriyor. Burada korumak için planladığımız uluslararası düzende, tercihlerimizi seçiyoruz.

class=”medyanet-inline-adv”>

İzyum’da büyüklerdeki birçok yerde, “Bizcesten B olan, Ukraynalı ve uluslararası tip tarafından 6 ay kontrol edilen İzyum’daki cesetleri farklı şekilde devam ediyor. Kullanışlı cesetlerin kullanımı.

.

Leave a Comment