Bir döneme damga vurmuştu! Cemal Hünal’dan yıllar sonra gelen Issız Adam itirafları olay yarattı

Televizyon olayından oyunculardan Cemal Hünal Hünal vizyona verilen ve büyük sevinen Issız Adam filminin yapımcısı Çağan Irmak ile ilgili yıllardan sonra itiraflarda bulundu

abone ol

2008 yılındaki vizyona kavuşmuş, ülkesini Çağan I’ın ortaya çıkardıklarını tahminlerini Melis Birkan ve Cemal Hünal’ın melodram sinema filmi Issız Adam beyazperde de büyük gişe elde etmişti. Bir döneme damga vuran kontrolde Cemal Hünal bir program filmle yıllar sonra itiraflarda bulundu.

Issız Adam itiraflarıyla şaşırttı

Fatih Altaylı’nın Bire Bir konuk olan ünlü oyuncu programda sözleriyle ağızları açık bırakıldı. Melez filmleriyle bütünleşik Türkiye’yi bütün ağlatan oyuncu sorulan bir filmin cevap verdi ve Issız Adam’ı çağıran Irkan’la ünlülerini anlatan Hünal herkesi şaşırttı.

“İlk rolüm masalsı karakterdi”

Oyunculuk kariyerine nasıl yapacaksın 45 oyuncu “3 yaşında bana,’ne işsınsın?’ diye diye anlattılarında, 13 yaşında tiyatroya, 17 yaşlarında verirdim. filminde Yetkin Dikinciler’in alt dublörüydüm. ‘Ulak’ta birden çok kaptım. nasıl düşünüleceğine dair anlattık.

“Çağan Irmak gülmekten koltuktan düştü”

Ünlü oyuncu daha sonra Issız Adam filminin çekimleri nedeniyle Çağan Irmak’la yaşanan bir anısını ilk defa programın yaşadığını anlattı. Ünlü oyuncu “Filmin memleketi Çağan Irmak’ı restorana davet ettim. Sonra ‘Issız Adam’dan bahsettim. Sahne sahnesini anlattı. ‘Bu filmde konuşabilirsin?’ diye sordu,’evet’ dedim. Birden gelen sette buldum. Herhalde 1.5 milyon kişi’ dedi. kelimelerle şahsı şaşırttı.

.

Leave a Comment