Binance’den LUNC ve USTC İçin Önemli Duyuru!

Dünyanın önde gelen kripto borsası, Terra Classic’i (LUNC) desteklemenin yeni binayı keşfetmek. Yakın akşam bir duyuruya göre Binance, Binance’e Terra Classic (LUNC) ve UST Convert (USTC)’i katkı sağlıyor. İşte ne…

Binance, LUNC ve USTC’yi Convert platformuna katkıda bulunanlar

Günlük iş hacminde olan Binance’den yola çıkılır. Duyuruya göre borsa, Binance Convert bu iki kriptoyu ekledi. Kolay erişilebilir herhangi bir ödemeden Terra Classic ve USTC’yi Bitcoin, Binance USD (BUSD) ve Tether’e (USDT) kolayca erişilebilir.

kriptokoin.com olarak da bildir olarak Binance Convert, piyasadan faydalanabileceğiniz bir kriptoyu şu anda geliştirebildiğiniz bir hizmettir. Bu hizmet ticaretten yalnızca ve yalnızca bir madeni paranın kıvamı için kapsamlıta. Terra Classic ve USTC’yi Binance Convert’e eklemesi, Terra Classic’i desteklemek için yollarına ulaşmaya çalışıyor. Bu özelliği kullanmak için Binance web’den “Ticaret”e tıklayabilir ve üst menüden web sitesindeki içerikten faydalanabilirsiniz. Mobilde ise, mobil uygulamanızı ve “Convert”i tercih etmek için “Ticaret”e dönüştürün.

Binance’in Terra Classic için okuyun

Binance, borsanın para yatırma ve çekme gibi tüm zincirleme işlemlerini vergiyi yakımı uygulayacağını duyurdu. birlikte, Terra Classic topluluğu bu seçim hoş karşılamadı. Çünkü LUNC destekçileri Binance’in LUNC ve USTC ticaret gibi zincir dışı işlemlerde yakım kullanmak amaçlı. Binance, Terra Lucky’in Classic’in kütüphanesinden yararlanarak kütüphaneden yararlanılır.

Bu Altcoin Yeni LUNA

LUNC’nin ticaret hacmi Binance’de 1 milyarı geçti. Varlık borsası, büyükın Terra Classic’te ticarete konu olabilecek yatırım hakkına sahip olmayan seçimleri yapacaktır. Borsaya, LUNC/USDT ticaret çifti eklemeye karar verdi. Ayrıca Binance vadeli işlemleri, 25 kata kadar kaldıraçla LUNC perpetual sözleşmelerini başlattı.

Terra LUNA altyapısındaki oğlu

Üretimi Terra projesinin ürünü Terraform Labs, eski zinciri Terra Classic (LUNC) ve Terra LUNA 2.0 (LUNA/LUNA2) olmak üzere arazi sahasındaydı. Terra Classic, Terra Blockchain’inin orijinal versiyonudur. LUNA 2.0 ise Terraform Labs kurucusu Do Kwon tarafından bir “rejenerasyon” ünitenin bir parça olarak yaratılmıştır. Kwon ve ekibi, LU2 tokenlerini Terra’nın çöküşünden yetiştirilenler olarak airdrop yoluyla gönderiyor.

Öldü Denilen Altcoin Fiyatını 3'e Katladı!  Devamı Gelecek mi?

Yazımdaki LUNC, yüzde 9.1’lik bir kalp atışlarından ile 0,00040678 el değiştiriyor. Kripto para birimi, son 24 günlük değerde yaşanacak bir değer. LUNC, son 7 günde yüzde 61.7, 14 günde 222.8 ve 30 günde yüzde 315 oranında katıldı.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment