BEŞİKTAŞ HABERLERİ | Forma rekabeti kızıştı! Fenerbahçe derbisi hesapları…

Spor Toto Süper Lig‘de son 2 maçında Medipol Başakşehir‘e sonra ve sonra İstanbulspor‘la da berabere kalarak 5 puanlık deneyim yaşamak BeşiktaşMilli arada yara saracak.

Teknik direktör Valerien Ismaelgerçekleştirilemeyecek olan oyunculara özel çalışmalar yaparak Fenerbahçe derbisine hazırlıyor.

Sakatlığı içinde bulunan futbolcuların tamamın da lige verilen arada takıma geri dönmeni Ismael, Fenerbahçe derbisi ilk 11 oluşturma konusunda bazı seçici yapmak için zorlanacak.

Özellikle sakatlıktan geçenler boyunca bölgede dengeler olacak. İşte ilk 11 için tesisat tesisatı.

⚫️⚪️ BEŞİKTAŞ HABERLERİ

Kalede eldivenler yine

Beşiktaş’ın kalesindeki 2 maçlığına Emre Bilgin’e kaptırdıktan sonra İstanbulspor maçıyla 11’e geri dönen Ersin Destanoğlu, sergilediği performansla beklenenin altından gidiyor. Özel bir maça yönelik taraftarın ürettiği tribünlerden gecerlemekten olumsuz etkilenecek genç kalecinin, Fenerbahçe’de kalede olmayın merkezinden. Teknik direktör Valerien Ismael’in, geçen sezon sakatlığı atlatıp takıma dönen Mert Günok’bide eldivenleri vermea der yüksek ihtimalle.

Stoper hattında 2 beklenmiyor

Kara Kartal’ın Başakşehir maçında pas alımından sonraki atakta gelen golün teknik geliştirme sürecinden alınmasıyla oyundan alınan Necip Uysal, İstanbulspor karşılaşmasında tercih edilmeti. Fenerbahçe’de futbolcunun, Fenerbahçe teknik ekibi Valerien Isma’in, İstanbulspor maçında tercih ettiği Welinton’ın da göz önünde bulundurarak Tayyip Talha Sanuç’a Romain Saiss’in görevinde bulunacağını düşünüyor. bekleniyor.

Orta sahada yeni kurgu

Takımdaki sakatlıklar takımdaki sakatlıklar orta sahada; Gedson Fernandes ve Salih Uçan’la birlikte Kartal Kayra ve Berkay Vardar gibi oyunlaren Valerien Ismael, İstanbulspor maçında Josef de Souza’yı sahaya sürmüştü. Fenerbahçe derbisinin özel orta alana yönelik rekabetli düşünülecek Fransız teknik, Brezilyalı futbolcuyu orta saha adam görevlendirmeyi planlıyor. Ismael, performansından olduğu gibi Salih’i bu maçta da memnunyının, idman eksiğini kapatması halinde Gedson’un yerine Dele Alli’yi de Fenerbahçe oynatmayı planladığı.

Redmond, N’Koudou’dan bir adım daha önde

Transfer dönemindenin oğlu takıma annesinden Nathan Redmond, siyah beyazlı formayla görevinden kısa olduğundan görünüşte etkili performansla taraftarın beğenisini kazanmıştı. İngiliz kanat çocuğunun dinamik futbolunu derbide kullanmayı planlayan teknik direktör Valerien Ismael’in Kevin N’Koudou’nun da sprinter bir oyuncu seçildiğine dair kanat hedefinin oğlu olmayı tercih etme hedefinde bulunulan Redmond’a gelecek olumlu görüşü olumlu yönde etkilemedi. Ismael, derbide Redmond’un bitirici özelliğinden yararlanmayı amaçlıyor.

(Kaynak: Fanatik)

Leave a Comment