Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm izle ! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni dizi izle !

Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm Tek Parça Full İzle !  ATV Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm izle !  Ben Bu Cihana Sığmazam yeni dizi izle !

ATV ekranlarından Ben Bu Cihana Sığmazam dizininin 1. bölümü yayınlandı. Dizinin birincisini gerçekleştirebilecek bağlantı haberimizde. İşte yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazam ile ilgili merak edilenler ve Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm izle bağlantı…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 1. BÖLÜM KONUSU

15 yıl önce gösterilerek Özbekistan’a gidişinde Temur Turan adında kendine yeni bir yaşam sürmek kalan Cezayir Türk, kızının kaçması İstanbul’a geri gitmek zorunda kalır. Elbette, herkes tarafından öldürülecek, 15 yıl sonra bir şekilde sona erecek.

Canlı’in kanlı, küçük bir aile yaşantısı içindedir. Yalnızca aile değil, 15 yıl önce İstanbul’u terk edip giden “Şehrin Sahibi”nin geri dönüşü, yeni kolay de rahatsız olacak.

Cezayir, şimdi hem bir yandan on beş yıllık yokluğunun ailesini açıklayıp, yeniden kabulünü yeniden oluşturmak, hem kendini geliştirmeyle kendine bağlanmadan tartışmayla tartışmak, hem de CIA’in tuzaklarından ve ailesini korumak zorundadır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KÜNYE

Yönetmen: Onur Tan

Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm izle

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ATV’de 20 Eylül bölümü 1. bölümü tek parça tam izleyebileceğiniz bağlantıdır.

Kaynak: Haber Global

.

Leave a Comment