Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile Lapid arasında geçen güldüren sohbet Fenerbahçe bizi hep yeniyor

Toplantı buluşması için ABD’de bulunan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Türkevi’nde FIFA Başkanı Infantino ve İsrail Başbakanı Yair Lapid’i kabul etti. Başkan Erdoğan ile Lapid “Güldüren bir sohbet yaşandı. Lapid, Başkan Erdoğan’a, “Fenerbahçe bizi hep yeniyor” dedi.

Fenerbahçe Haberleri Yayın Tarihi: 22.09.2022- 06:40

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, FIFA Başkanı Gianni Infantino’yu kabul etti. Bir araya gelmek 77. Genel Kurulu’na yerleşecek olan Erdoğan, Türkevi’nde takımlarını sürdürdüler. Infantino, kabulde üzerinde Başkan Erdoğan’ın isminin yazılı olduğu, Katar’da yapılacak 2022 Dünya kupası resmi topunu hediye etti. Infantino, bu toptan sadece bir tane üretildiğini söyledi. Topu alan Erdoğan, “Başka yok yani. Üzerinde Recep Tayyip Erdoğan yazıyor” kameralara baktığını belirtti.

ŞEN OYNARSAN BEN DE OYNARIM

Topla kafa vuruşu gerçekleştiren Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Gianni Infantino’nun sorusu üzerine Dünya Kupası’nın oynanacağı Katar’ani göndereceğini söyledi. Infantino’nun “Orada oynarsınız” demesi üzerine ise Başkan Erdoğan, “Nasıl oynayacağız ki sen oynayacak mısın? Infantino’nun “Tabii ki, aynı takımdayız” yanıt üzerine Erdoğan, “Temim’de (Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamed Al Sani) oynayacak mı?” dedi. Infantino’nun bunun üzerine, “O tenis oynuyor ama o sorun değil” demesi gülmemelere neden oldu.

BİR NUMARA MİLLİ TAKIM

FIFA Başkanı İnfantino’nun görüşmesi sırasında İnfantino İsrail Başbakanı Yair’in gelişiyle tanıştırdı. Bu sırada yaptığında yaptığında Lapid, Türkiye’nin iyi futbol sohbetleri, Başkan Erdoğan’a yönelik takımı hakkında sordu. Erdoğan, “Bir numara milli takım” yanıtını verdi. Lapid, “İrail’in kötü ilesleri var, çünkü bizi hep yenilerdi” Çavuşoğlu, bir Fenerbahçe’de oyuncu bakan Mevlütullah, bir dönem Revivo oyuncu Bakanı Mevlütullah futbolcu Haim “Riyvan’da futbolseverler” dedi.

.

Leave a Comment