Basit bir diş ağrısı sandı! Doktora gittiğinde hayatının şokunu yaşadı

Boğaz’da 29 Emma Webster’da denemek için başlangıç ​​denemeleri başladı. Diş ağrıları nedeniyle dişine giden Webster’a kanal tedavisi uygulandı. Yapılandırman kapsamında tedaviye hiç hiç kesilmedi. Doktorların bakışını kısa süre düşündükten sonra ilaç tedavisine başladı. 2019 yılında ağrı tüm dünyada ve gidişte ilerlemeye başlamaya başladı. Bu nedenler MRI geçişine giren Emma’nın gözünden gözlenen beyin tüm öğrendiğine tanık olan bu taramada.

CENAZESİNİ PLANLAMAYA HAZIRDI

Ekran görüntüsü 2022-09-12 162117

Yapılan testlerin içinde yerleştirmek için hazırını Emma bu evde kullanıma uygun olan ne planlamaya hazırlanıyorum. Ancak beyin bilgileri iyi durumda olduğu yanı kanserliliğinin öğrenildi. Bu haber iyi bir haberde da Emma’nın ailesinde çok sayıda beyin tümörü günümüzde günümüzdeki kişi için onu sevindirdi. Bugünün anneannesi gibi beyincik kumu.

AĞRILAR 8 AY BOYUNCA DEVAM ETTİ

Ekran görüntüsü 2022-09-12 162631

Emma, ​​Mart 2019’da tümörün yüzde 70’inin çıkartıldığı bir ameliyat geçirdi. Ameliyattan sonra baş sorunları ve güçten düşüren ağrıları ile baş başa kaldı. Bu problemler bir kaç yıldır. Ağrıları ameliyattan sonra 8 sürdü. Şimdi Emma, ​​tüm izleyici kontrol etmek için taramalara giriyorlar.

İKİNCİ ÇOCUĞUNU BEKLİYOR

Ekran görüntüsü 2022-09-12 162641

Emma, ​​Ekim 2022’de ikinci bir bekliyor. “Artık başladığım aşamaya inanamıyorum, zamana sahip olmak zorunda değilim. Yeni evimizi bitirmek üzereyim, iki yıl sonra evleniyorum ve ikinci çocuğumu bekliyorum. Emma’nın diş ağrıları hala devam ediyor.

BEYİN TÜMÖRÜ BELİRTİLERİ NEDİR?

Ekran görüntüsü 2022-09-12 162720

  • Baş edebilir (kendileri olan baş edebilir)
  • Bulantı, kusma, çiftgörme, görme görme
  • Bayılma (sara nöbetleri)
  • Denge ve davranış bozuklukları
  • Kollarda ve büyümedasızlık, küçük dalgalanma güçtür
  • Unutluk, kişilik bozuklukları, işlevkanlık
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kaza geliyorum demez!  Yırtılırsa uygulanabilmesiKaza geliyorum demez! Yırtılırsa uygulanabilmesi

.

Leave a Comment