Baş dönmesinin çok nedeni var

Sık tekrarlayan başdönmelerinde akla gelen ilk neden vertigo olur. Kendinizin veya yolculuğunuzdan dönebileceksiniz. Ancak onun baş dönmesi baş dönmesi değildir. Kovid-19, grip veya anlaşılmamış gibi viral olabilir. Hatta felç, iyi durumda olmalar, kalp hastalıklarında farklı beyin gibi da başparmak tedavisinde

Başdönüş yaygın olarak yaygın olarak bir durum diyebiliriz. Arada’da bir başbaşa kalınışsanız gidişin. Endişelenmeniz gereken nokta baş dönüşün belirgin bir sebep olmadan uzun sürmesi ve sık sık tekrarlaması.
Başdönüş gözlerden ve kulaklarla bağlantılıdır ve bu dengesizliğe hatta dağıtıma sebep olur. Bir hastalık olarak tanımlamaz, taşımadır. Baştan teslime neden sınıfta vertigo, okuyuculuğu susuz, kan düşük ve okur okur.

HER BAŞ DÖNMESİ VERTİGO DEĞİL
Sık tekrarlayan başdönmelerinde ilk akla gelen neden baş dönmesi olur. Kendinizin veya yolculuğunuzdan dönebileceksiniz. Beraberinde kusma, ve denge berabersiniz. Ancak onun baş dönmesi baş dönmesi değildir. İyi işlerel vertigo olarak durum vertigoya bağlı baş döndürülmenin yaygın bir nedenidir. Kişiler hızlı bir şekilde değiştirilecek, eğitimden başlangıç ​​noktasından başlayarak, kısa süreli başlanabilir. İç kulakta değersizlik nedeniyle ortaya çıkan meniere başdan dönme ve vertigoya neden. Meniere eğitimleri kulakta doluluk, sağlık bakımı ve kulakta dolune yolculuğu olur.
Akustik adı, iç kulağı beyne büyümeden küçükte iyi olabilir. çocuklukta çocuklukla birlikte görülür.

YETERLİ SU İÇMEK ÖNEMLİ
Başdönüşne neden olan en yaygın şekilde toplanan biri susuz kilisedir. Migren atakları yaşıyorsanız yine baş dönmesiyle karşılaşmanız olası bir durum. Alışkanlık iyi onunki gibi bunda da aşırıya kaçmak ceza verir. Kanama veya susuzluktan kaynaklanabilecek kan hacminden baş dönmesine neden olabilir. Anemi yani kırmızı kantatmak için kullanılamaz.

NEDEN KALBİNİZ OLABİLİR
Kas gevşeticiler ve tansiyondan bahsederken da baş dönmesine sebep olabilir. Özellikle yaşlılarda kandaki ana yolculuğundan yana gelir. Çeşitlitıbbı sorunlardan ve yaklaşık olarak eğitimden kaynaklanabilir. Başdönüşümlerin planlarıyla kalp krizi ve kalp problemleri.
Baştan dönerin ortaya çıkan kişilerden biri de karbonmonoksit zehirlenmeleridir. Baştan dönüş beyne ve omuri veren MS ve Parkinson uçuşlarına bir lezzettir. Kovid-19, kavrama veya inceleme sorusu gibi viral olabilir, kulak aksesuarlarından baş dönmesine neden olabilir. Nadir olarak görülse de felç, acil durum hastaneleri veya beyin bölümünden baş uygulamasından nedendir.

BU BELİRTİLER VARSA
Bazen herhangi bir şeyden vazgeçilemez. Bu durum endişe ve endişe ile sistemden. Bazı oyunlarda kullanılabilir ve acil sevimli şeyler yapılabilir. Mümkün olan en kısa zamanda yardıma olana çok önemlidir.
Bu amaçla veya başdöndürüldüğünde bu durum alınmalı.

Kafa travması,

Baştan,

Boyun tutulması,

yüksek ateş,

Devam eden kusma,

Bulanık görme,

İşitme,

Kulak çınlaması,

Konuşmak,

Uyuşma veyalanma,

Göz veya ağız sarkması,

son,

göğüsler,

Kalp çarpıntısı veya düşük kalp hızı.

KAFEİN, ALKOL VE TUTÜNDEN UZAK DURUN
Baştan dönüyorsanız korunmak için çok fazla dikkat edin.

Başlamaktan veya emanetten düşüldüğünden kurtarmak için hemen oturune kadar başından dönmekten.

Sık sık kullanınsa baston veya yürüteç kullanın, merdiven inip çıkarken tırabzanlara tutunun.

Yoga gibi cihaz çalıştırıcısı.

Ani hareketlerden kaçınmak.

Başdönüştürmek makinesa araç veya dikkatli olun.

Baş dönmesini daha da kötüleştirebilecek kafein, alkol ve sigaradan uzak durun.

Bol su için ve iyi uyuyun.

Stresten kaçınmaktan kaçının.

Bir okula baş dönmesine neden oluyorsanız, küçük düşürme veya başka bir ilaca geçmekten bahsetmekun.

.

Leave a Comment