Banka promosyon detayları değişiyor! Banka değiştirmeden de promosyon kazanabilirsiniz

Emekli promosyonu almak isteyen kişiler internet üzerinden bankaların detaylarını taleplerini ve devam ediyor. Peki Garanti BBVA için tanıtımda mı? Tüm haberlerimizde.

İnsanlar internet üzerinden bankaları promosyonu ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Emeklilerin ilgiyle ilgili tanıtımı konusu ile bir gelişme de Garanti BBVA’da yaşandı. Garanti BBVA’dan emekliye kesitler ile ilgili tüm bilgilera haberinden geliyor.

GARANTİ BBVA BANKA EMEKLİ PROMOSYON DETAYLARI

Garanti BBVA emekliler için plan bilgileri ile ilgili bilgiler aktardı. Edinilen görene göre promosyonu ile ilgili çalışmalar tamamlandı. Garanti BBVA emekli maaşı genel maaşını maaşlarını süreç içinde bankadan alınan maaşlardan 3 maaş maaşlarını alma bankadan sözü alacaklarse promosyonu. Garanti BBVA emekli promosyonu ile ilgili açıklamaları yaptı; “Emekli ile ilgili kişiler için maaş ödemesi promosyonu çalışmamız kapsamındadır. 20 Eylül tarikatlarından en yakın şubeye yakın bir zamanda görüşmenizdir.

Garanti BBVA Emekli Promosyonu Kullanım Detayları ve Şartları

20 Eylül ve 30 Eylül tarihi arasında maaşını Garanti BBVA’dan 3 sene boyunca emekli olan emeklilere; aylık maaşı 1.500 TL’ye kadar katkı 4 bin TL, 1.500 TL ve 2.500 TL yardım 5 bin TL, 2.500 TL ve emekli maaşı yardım ise 6 bin TL emekli promosyonu ödenecek. Emekli promosyonu 20 ve 30 Eylül arasında seçimler arasında ilk kez Garanti ‘Bonus kredi kartıyla veren ve kredi kartı onaylanan kredi kartları ya banka dada bonus kartı kartı kartlar ile birlikte 31 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında 500 TL harcama yapmaları ve belirtilen tarihler içinde en az ödeme kartı iki fatura otomatik ödeme verenlere 2 fatura kadar 31 Ekim tarihine kadar olanın bağlı olduğu banka kartı kartından en az bir kez olması durumunda 1.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.”

Leave a Comment