Baltık ülkeleri ve Polonya, Rus vatandaşlarına kapılarını kapattı – Son Dakika Dünya Haberleri

Baltık alıcı ve Polonya, Rus’a kapılarını kapattılar.

AB, geçen hafta Rusya ile vize anlaşmasını 12 Eylül’den itibaren alma konusunda uzlaşıya varmıştı. 4 ülke, reklamı uygulamak, Rusya’yı hafifletmek için kullanımını durduracaklarını duyurmuştu.

Uygulama, adaylardan girdi.

Baltık alıcı ve Polonya, Rus'a kapılarını kapattı - 1

Diğer AB ülkelerine girişte de Rus vatandaşları için kurallar, artık genel olarak kabul edilecektir. Rusya’nın eline geçmesi zorlaşacak, başvurularda daha fazla belgetenmesi, seyahatlerde daha uzun sürenleri ve başvuru ücretlerinin gözden geçirilebilir.

Baltık ülke, Polonya, Finlandiya, Çekya gibi ülkeler, bir oyun fikri ve yine Fransa, Fransa Rum Yönetimi gibi üyeler karşı çıkacak, bunun yerine sadece kontrollerin sıkılaştırılmasını istiyorum.

İSVİÇRE BU YIL 9 BİNİN ÜZERİNDE RUS VATANDAŞINA VİZE VERDİ

İsviçre’de bu yıl 9 binin üzerinde Rus vatandaşı turist vizesi olduğu belirtildi.

İsviçreli NZZ gazetesinde, piyasa yapısının yerdeki pazarda Avrupa ülkesinin bağlantısı anlaşmasını iptal edebileceğini bildirdi.

Haberde, makamların yıl bu yana 9 binden fazla Rus’a ait olan onayladığı ve anlatılanların 3 dolu dolu günü kaydedilmiş.

Başka bir kişi tarafından kullanılan’ye kara yoluyla Rus sevkiyatının da olduğu ifade edilende, temmuzun talihinde kullanılan kikilerden alınan, Rus için bin 214 rezervasyon hakkında bilgilendirilmiş.

Avrupa ülkesi’ya saldırılardan dolayı Rusya ile birleşmelerini iptal etmelerini, İsviçre’nin bu yolundaki tepkilere tepki vermemelerine neden olmuştu.

Gelen tepkiler doğrultusunda hükümet 16 Eylül’de Rusya’ya eğitim vermediği tek partili partiyi feshettiğini duyurmuştu.

Leave a Comment