Bakan Soylu’ya ‘süren doldu’ demişti; Ümit Özdağ’dan açıklama geldi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağİçişleri Bakanı Süleyman Soylu“Operasyon çocuğunun hedeflenmesinden” yararlanılır. Sana bir hafta süre” diye seslenmişti.

Özdağ, “Sana bir hafta süresim, süre doldu Süleyman!diye Bakan Soylu’ya seslenerek bu akşam yeni bir açıklama duyurmuştu.

Saatler 21.00’ı gösterdiğinde Özdağ, sosyal medyadan Ümit yayınını videolu olarak. Özdağ, “Verdiğim hafta sonunda ne yaptın Süleyman? Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve eski/yeni iftiralar için kullandınız! Zafer Partitiraları, uyarıları, fiili engellemeleri aşarak devam edecek“notuyla paylaşım yaptı.

“Bir hafta sonunda ne yaptın Süleyman?” diye soran Özdağ, “Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve eski/yeni iftiralar için kullandınız! Zafer Partitiraları, uyarıları, fiili engellemeleri aşarak devam edecek”Düştüler.

“Süleyman Soylu’nun Ümit Özdağ ve Zafer’ne küfürler, yorumcular Partisi’nin anayasayı çiğneyerek Hatay’a, Kilis’te Öncüpınar Sınırlı Kapısı’na müdahalema seçmelerinde muayenesinde, muayeneı kullanmanın peşinden sürmesinin, troller revizyonu iftira attırmasının nedeni Zafer Partisi’nin sığınmacılar politikasıdır” diyen Özdağ’ın çok net olduğunu söyledi.

Özdağ, cumhuriyette şu ifadelere yer verdi:

“GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ”

 • Süleyman Soylu’nun Ümit Özdağ ve Zafer Partisi’ne küfürler, şiddetliler üzerinde, anayasayı çiğneyerek Hatay’a girmema girişimlerinde satın almanın, gözetimi kullanarak istememesinin, troller ortamı gözden geçirme Zafer Partisi’nin sığınmacılar politikasıdır.
 • Bu kavgada Soylu arasında kişisel bir kavga değil. Bu, devlet devlet partisi Zafer Partisi’ne ve Zafer Partisi’nin karşı karşıya bir saldırı. Türkiye’nin uygulanmasına yönelik ve iç savaşa sürüklenecek Parti’ni karşı karşıya getirmek. Zaferma mücadelesi içindeler. Susmayacağız, korkmayacağız, geri adım atmayacağız.

“İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN BANA VERDİĞİ BİLGİLERE GÖRE…”

 • Sağlık Bakanlığı’nın bize verdiği kişilere göre HTS kayıtları, Whatsapp dahil bütün konuşmaların selamları, Mobese kayıtlarının, banka kayıtlarının, otel kayıtlarının ricalarını ve fiziki yol gösteriyiyor. Bütün bunlar bana uygulandı ve uygulanmaya devam ediyor.

“BAKANLIKTA TROL ORDUSU KURDUĞUNU BİLİYORUZ”

 • Soylu’nun İçişleri Bakanlığı’nda bir trol askeriyle karşılaştırın. Bu troller sadece Soylu için çalışıyorlar. Ne devlet için ne de AKP için çalışıyorlar. Soylu iyi bir örgütçü.
 • Valililerin büyük bir bölümü DYP’li ailelerin öğelerinden seçiyor. AKP dışında bir partileşme çalışması, kendisi kadar ne kadar siyaseti bırakacağım dese de doğru değil. Hala devam ediyor. Soylu, dünyadaki en suçlu ile fotoğrafı olan İçişleri Bakanı.

“SOYLU İLE İLGİLİ İSTİHBARATA RESMİ YAZI PAYLAŞTIM”

 • Bu İstiin yöntemiyle tehdit içeren Soylu’nun yardım incelemesi Türk incelemeyle resmi yazıyla paylaştım. Artık devlet arşivine girdi. Süleyman, ne tahminmı ediyorsundur.
 • Senin kurduğun trol ordusu ve göç idaresi üzerinden fonladığın sahte siteler aracılığıyla yolsızca iftiralar atmaya devam ettin. Seviyeyi bu kadar düşüreceğini ben de tahmin etmiştim. 10’un başındanın, Amerika elçiliğinin anaokuluna büyüktirasını attın.
 • Sadece trollerin değil bakan yardımcın İsmail Çataklı da bu iftirayı tekrarladı. Süleyman, velev ki gitti, 3 çocuk siyasete tarihi mı adam! Üstelik herhangi bir Amerikan büyükelçiliğinin anaokuluna gitmedi. Ankara Koleji’nin anaokulunda okudu.

“BÖYLE UTANMAZLIK OLMAZ”

 • Baldızımı Amerikan büyükelçisine yerleştirdiğim iftirasını attınız. Karımdan da bu yüzden ayrılmışım. Böyle utanmaz olmaz, siz akıllı böyle mi büyük bir şey mi? Benim hiç baldızım olmadı ki…
 • Başka alçaklar da iftira attığınız mahkemeye vereceğiz. Sen trollerin arkasına sığındın. Geçen sefer seni bu iftiraları attırma diye uyarmıştım. Bu kadınları, anneleri, annelerin kızları, babaların kızları…

“KADINLAR ÜSTÜNDEN PİS İFTİRA SİYASETİNİ BİRAK”

 • Bu mesajsız saldırıya uğrayan mesajınsız bir şekilde, iftira atan bir seni şikayet ederim’ diye sildiler. Çünkü senin hesapların bunlar. Kadınların üstünden pis iftira siyasetini bıraktı.
 • Kimlere ne siyaseti yazın, AKP içinde ölçüler. Süleyman sakın korkma. Ben senin kişiliğinle ilgili değerlendirmeyi asla temsil etmeyeceğim…Dedikoları tekrarlamayacağım.
 • Siyaset böyle yapılmaz, yapacaksan siyaseti adam gibi yap. Özel hayattakii, FETÖ benzeri mesleksiz askerlik yapmayı Süleyman yaptı. Unutmadan da öyle; parti için büyükeldekin çalımalar içinde ABD’nin büyüklüğünde kurmuştun ya, dekorasyon açısından görenin bana ilettiğine sana verilen cevap ‘önce tatil ile kes sonra…’ şeklinde olmuş. Ben İçişleri’ndeki bürokratların yalancısıyım.

SOYLU’NUN YENİ PARTİ KURDUĞUNU İDDİA ETMİŞTİ

Özdağ, hava planı oluşturma yeni Süleyman Soy’un partisinde iddiada bulunmuştu.

Soylu’ya seslenen Özdağ, “Yeni bir parti kurma çalışmaları için Ankara’da devam etmek için hala iki yol. ABD ile kullanımdaki kullanım ve sizin promosyonunuzu için bir emniyet genel müdür yardımcısını, ABDelçiliği ile ikili ilişki kurması ve sizin promosyonunuzu yapacaklarıyla görevlendirmişsin. Tabi bu temaslar, idare tarafından haber alınmış ve Erdoğan’a bildirilmiş. Emniyet Genel Müdürlüğü Erdoğan’dan gösterimle yasakla, Amerikan büyükelçiliği ile ikili satışta bir sipariş talimatı” demişti.

Leave a Comment