Bakan Murat Kurum’un kuzeni, iki kişiyi öldürüp kaçtı

Konya’da Osman Kurum arazizliği nedeniyle çıkan kavgada silahlı saldırıyla ilgili Hüseyin İncekara ve eşidim Fadik İncekara’yı öldüren, 22 oğulları Mücahitkara’yı ise yaraladı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişiklikliği Murat Kurum’un kuzeni olduğu öğrenilen Osman Kurum’un yakalanması için başlatıldı.

Bakan Murat Kurum'un kuzeni, iki kişiyi öldürüp kaçtı

Abone Ol

Google Haberleri

Konya’da Çevre, Şehircilik ve İklim değişikliği değişikliği Murat Kurum’un kuzeni olduğu öğrenilen Osman, iki kişiyle.

Sözcü’den Müslüm Evci’nin haberine göre olay, saat 13.00 sıralarında, Karapınar ilçesi Akçayazı Mahallesi’nde meydana geldi. Osman Kurum ve Hüseyin, iddiaya göre İncekara, yüzünden tartışmaya başladı.

Tartışmaya İncekara’nın yanında bulunan eşi Fadim İncekara ve oğlu Mücahit İncekara da dahil oldu. Kavgaya dönüşen olayda Osman Kurum, ateşle ateşle Hüseyin İncekara ile eşi Fadim ve oğlu Mücahit İncekara’ya ateş açtı.

Çeşitli şekillerde vurulan İncekara ailesi, kanlar içinde yere yığıldı. Osman Kurum da olaydan kaçtı. İhbar doğrultusunda jandarma ve sağlık sevk edildi. Yaralı aileleri, ambulanslarla Karapınar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

YARALANAN 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Olayda yaralanan İncekara Karapınar Devlet Hastanesinde kaldırıldığı “Fadim İncekara Konya Hastanesi’nde tüm müdahalelere Hüseyin Şehir kaybedilecek. 22 Mücahit İncekara’nın ibaresinde devam ediyor.

Jandarmanın, iklim sistemine göre, Osman Kurum’un Çevre ve İklim değişikliği Bakanı Murat Kurum’un kuzeni olduğu öğrenildi.

Jandarma, kaçan Osman Kurum’u toplamak için çalışma başlat.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Leave a Comment