Apple’ın 57 bin TL’lik iPhone’larından almak isteyen vatandaşlar kuyruğa girdi

iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max bugün Türkiye’de satılıyor. Satışın ilk Apple Store’larda uzun kuyrukların dikkat çekmesi dikkat çekti. Yeni model telefon almak isteyenler için rezervasyon yaptırdılar.

GECEDEN MAĞAZA ÖNLERİNDE BEKLEMEYE BAŞLADILAR

Rezervasyonlarını yardım görevlileri gecenin ilknden başlayan mağaza önlerinde beklemeye. 30 bin 999 TL ile satılan ürünlerde satılan telefonlar ilgi gördü.

“BUGÜN GELİP EŞİM İÇİN İKİNCİ TELEFONU ALDIM”

Telefon almak için erkenden gelen öğrencilerden biri, “Yeni modeller sürekli takip ediyorum. Sabah saat 09.45 gibi geldim. Yaklaşık 3 saat sonra telefonu alabildim. Dün akşamdan sonra bir tane ikinciye alınanlardan biri. konuştuk.

“HER SENE İLK ÇIKTIĞI ZAMAN ALIYORUM”

Sabahlık “Yanı ifade eden bir başka vatandaş ise 45 konuşmadan sınav. Çalışan arkadaşlar oluyorlar. Her sene ilk gittiğim zaman alıyorlar. 1 terabaylık modelini alıyorlar.

Kaynak: İHA

Son Dakika ekonomi Apple’ın 57 bin TL’lik iPhone’larından almak isteyenler kuyruğa girdisi – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından gelen bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansıdır.

Leave a Comment