Apple, iPhone aboneliğine başlıyor! Tarih ortaya çıktı

Elma, pek çok eşya ve yazılımın gözden geçirebilir, bundan bahseder. Ortaya çıkan yeni bilgiler, iPhone, iPad ve MacBook kiralama hizmetin 2022’de katılmanı sağladı.

iPhone, iPad ve MacBook kiralama 2022’de test edilecek

Bir önceki Apple’ın araç ve yazılımı hakkında gelecek hakkında düşünülmüş bir şeydi. hafta sonu düzenlemeleri Uzaklarda Çözümde de bu hizmetini açıklamadı.

Android kullanıcısına iPhone 14 Pro'yu istemeyen özellikler olacak!

Bloomberg mağaza Mark Gürman ise 2022 içerisinde donanım ve yazılım için hizmetinin düşüncesini iddia etti. Şimdilik sadece ABD ve Avrupa’da bir test için hazırlık konusunda, Apple araç kiralamak için fırsat tanıyacak.

iPhone 14 Pro modellerine kavuştu

iPhone 14 Pro modellerine kavuştu

Geçtiğimiz günlerde iPhone 14 ailesi tanıtılmıştı. Açıklanan kişiler için iPhone 14 Pro modelleri, çift frekanslı GPS sahip.

Apple, 7 Eylül’de Far Outte bir dizi yeni tanıtılmıştır. Gurman’a göre muayene edilmesinin açıklanması hakkında bilgi almakla ilgili ayrıntılarla ilgili işlemlerden geçirilir. Ancak Gürman, düşünmele iPhone kiralama hizmetinin 2022’de düşünmesini düşünüyorum.

Apple eğitim yazılımları için elma bir isimli bir öneride bulunuyor. Apple TV+, Apple Arcade ve iCloud+ dahil olmak üzere bir dizi uygulamale kullanılabiliyor. iPhone’a aboneliğe, iPad donanımlarının kullanılması bekleniyor.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Ekim paketleri iPad ve MacBook gibi ürünler için bir etkinlikten daha memnunuz. Yeni konaklama imkanları bu güne kadar mümkün. Ayrıca Elma Bakımı+ isimli teknik destek planının da etkinlikte genişletilmesi bekleniyor.

Siz bu konu ne satın alındı? Görüşlerinizi yorumda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment