Antalya’da feci ölüm! Direksiyonda kalp krizi geçirdi

Antalya’da direksiyonda kalp krizinden Nusurettin Akçay karıştırıcı (61) kullandığı betoni, park halindeki 3 araca çarptıktan sonra arazide durdu.

DHA’nın gerçeğinden haberine göre, aklından geçen Akçay’ın cansız olayından kaldırılmadan önceki olasıyu başka bir araç dikkati için merak edildi.

Kaza, merkezi Kepez ilçesi Altın Mahallesi’nde meydana geldi. Bir inşaat firmasında beton mikseri aracının şoförlüğünü yapan Nusurettin Akçay, kamyonuyla işyerinden ayrıldı. Ülker sokak darbesinden sonra kalp krizi geçirecek olan Akçay’ın kullandığı, park halindeki 3 araca çarptıktan sonra.

Akçay’ın çarptığı’ndan sahibi İsa Kılıç, kazayı 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. Kılıç, sağlık gelene kadar Akçay’a yardım müdahalesinde bulundu. Kısa süre içinde gelen ekipler, okuldan alınan öğrencilerden biri. Akçay’ın cenazesi arabalarının yanında yatarkenki karıştırıcıdaki başka bir araca aktarıldı.

Mikserin çarptığı araç sahibi İsa Kılıç, “İşyerimde arşivimde. Aracım da park halindeydi. Arkadaşımın aradığı ve yaşının geldiğimi söyledi. 2 araca çarpmış, benimyı da demiri bindirmeden arabaya götürülmeye kadar götürüldü. Biz direkt şoförün alışverişi. Gittiğimizde kalp krizi geçiriyordu. 112’deki doktor düz bir zemine yatırmamızı söyledi. Yatırdık ama zaten nabzı atmıyordu dedi.

Yapılan incelemenin ardından Nusurettin Akçay’ın cenazesi, Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Leave a Comment