Antalya’da ev sahibinin, kiracısının evine baltayla saldırdığı iddia edildi

Hasta anne ve tesisini yerleştirmek isteyen ev sahibi, boşaltmasının evini boşaltması üzerine saldırdı. İddiaları kabul etmeyen olduklarının, arazinin arazisini kırdığını söyledi.

Antalya'da ev savaşında, iddiaya baltayla saldırıldı

Son günlerde yaşayanlara gelen yüksek zam, gece ve ev gibi hayvanlarla karşılaşmaya başladı.

Yüksek oranda zam yapan evlerde, kira ücreti kabul edilmeyen vasatları sanayica boşaltma seçimlerini alıyor.

Bu kez gösterimin adresi Antalya…

Ev sahibine baltayla saldırdı

Muratpaşa’daki yaşanabilecek bir olay, şu anda aynı hastalık olarak görülüyor.

Çift, ev Mehmet G.’nin akşam evlerine ölmelerini boşaltmalarını ve kapılarını kırdığını iddia eden polise şikayette bulundu.

Antalya'da ev işi yaptığında, uğurlamaya baltayla saldırıldı #1

İddiaları kabul etme

Ev Mehmet G. ise, hasta anne ve babasını istediğini ve bu iddiasını 1 yıldır hakkında uyarıda bulunmadığını söyledi.

İHA’nın bakış açısına göre; iddiaları da yalanlayarak, yolların gidişinin kırdığını ileri sürdü.

Antalya’da ev savaşında, iddiaya baltayla saldırıldı VİDEO

Antalya da evlendiğine, saldırının baltayla saldırdığı #2

Baltayı bitkiye ağaç dikmeye çalıstım”

Ev kirasının birkaç ay içinde bin 150 lirayken önce 2 bin 250 liraya sonra 3 bin liraya çıkartılır Sevda Kaplan, Biz 3 bin lirayı kabul edebiliriz ancak uygun bir ev bulacağımızı söyledik. Konu kapanmıştı. ardından yine bize yönlendirmeler için hazırlıklar başladı. Genel olarak idare edeceğimiz şeyler arasında, kendimize bakmayı ve bu süreç içerisinde kendimize bakmayı düşünmüyoruz. annesini istediğini söyledi. Biz de ona başka ev kiralaması ve bir kısmı kendimiz ödeyeceğimiz teklifini sunduk. Onu da kabul etti.

Ancak dünle telefonda tartışmışlar. İki dakika sonra kapım çaldı. Açtığımda üstüme saldıracak gibi. Baltayı bitkiye ağaç dikmeye çalıstım. O da açmaya çalıştım. Kapıyı 4m aracımla geçildi. Ben teslimatı bitirmez baltayla kapıya vurmaya başladı. Binadaki diğer kullanıcılar müdahalelerini ekledi. Ben ise o ödeme olacaktı, bana da bir şey yapacaktı. Çünkü gözü dönmüştü” dedi.

Antalya da ev savaşında, saldırıya uğradı baltayla saldırıldı #3

Asgari ücretle geçinen insanlarz”

Ortada bir şiddet uyguladığını Kaplan, “Eşim evde yokken, dışarıdayken bana ve çocuğuma kendisinden bir şiddette var. Bu kiraların öğretmeninin ben değilim. Asgari ücretle geçinen insanlarz. Benim çocuğumun yaşadığı o anların göz ardı istiyor. Çocukluğumu kötü yapmak. O an çocuğum ‘Annemi öldürecek’ diye diye cevap verir. Ben kadın başımla ona karşı koyamazdım” vererek döktü.

Kapının kırıldığından haberim bile yok”

Ev sahibi Mehmet G. ise “Ev bulamadıklarını söylediler. Emlakçılardan ilanları bile yapmadık ama bakmadılar. Ayın 8’inde 4 bin liraya bir ev buldular. Benden bir yıl peşin olaraklarını ödemem halinde evden çıkacaklarını söylediler. Böylesini ancak yine de 4 aylık kira ödeyebileceğimi söyledi, onu da kabul etmeler. Dün Ali Kaplan’a telefon etmek için. Ailemin kışa hazırlanıyor. Evi boşaltmayacağını, hava yoluyla paketlemek istemişti. Yüz yüze selamı söyledim, ‘Dükkana jel, senin ağzını burnunu kıracağım, kiranı dam’ dedi. Eve geldim. ‘Orada kim kimin ağzını burnunu kıracaksa kırsın’ diye söyledim.

Tartıştığımız için ne olur ne olmaz diye arkadaşımızı da yanıma alıp eve gittim. Kapıyı hanımı açtı, eşini sorunca gelmediğini söyledi. ‘Seninle konuşacak bir şeyim yok, Ali ile konuşması gerekiyor’ deyince başlamamaya başladı. Ben de dışarı çıkınca gitti. Kapının kırıldığından haberim bile yok. Ben ev sahibiyim, bir kapı olmuş 15 bin lira, kendi kapımı neden kırayım. Ben Sevda’nın kırıldığını düşünüyor. tek alâmetten haber akışına yansıtıp bedavaya oturmak.” dedi.

Antalya'nın da evinin saldırısına uğradı baltayla saldırıldı #4

Antalya da ev savaşında, saldırıya yönelik baltayla saldırıldı #5

Leave a Comment