Annesinin dişini getirene 2 ton fındık verecek! Ordu’da ilginç olay

class=”medyanet-inline-adv”>

İlçenin Eskiçok gecedeğirmen Mahallesi’nde yaşayan 56 Sait Karacı’nın annesi Behiye Karacı (95) 7 Ağustosunda vefat etti. ağzında vefat etmeden önce bulunan 2 adet altın diş, yaşlıya göre o geceden alındı. Annesinin, kendisinden faydalandığını söyleyen altınları bir aydan fazla bir kazançtan ve olumlu bir gelecek için ulaşamayan Sait Karacı’dan gelene bu hediyeü olan 2 tonluk geleceğine inandığını belirtiyor.

“ANNEM VEFAT ETMEDEN HEMEN ÖNCE AĞZINDAYDI, BENCE O GECE ÇALINDI”

Sait Karacı’nın annesine vefattan önce yemek yedirdiklerini ve altın dişlerinin sabahlarının programında, “Annemin gece olduğu saat 02.00-03.00 arasında dişleri satın alınmış. Zaten 01.15 gibi annem vefat etti. Ölmeden önce ağzındayken, ablam ve ben yemeğiniydik. Hattani sonrası da önce dişlerin kullanımındaydı.

Annesinin dişini getirene 2 tonluk fındık Orduda ilginç olay

O esnada altın dişleri ağzında bakın. Sonra vefat etti, aradan o kadar zamana geçti ama dişler bize geri gelmedi. iki üst tarafı altın lehine o yana sınıf “medyanet-inline-adv”>

“ÖLÜYÜ SOYMUŞLAR, DİŞLERİ GETİRENE 2 TON FINDIK VERİYORUM”

“Annemin altın diş bulana ve getirene bu senenin 2 tonluk erkeklerini giyeceklerini” diyen Sait Karacı, “Ben o dişleri, anneme ait olduğu için mezarına koyacaktım, diş hatırası olsun diye saklanmaz. Bu dişleri getirene 2 tonluk fındığın. Eğer birisi çaldırsa, şeytana uyduysa geri getirsin. Çok para için, en fazla 2 bin TL yapacak, ben 100 bin TL’lik montaj. Kim aldıysa, doğuştan altın dişlere mi, ölü o soymuşlar. Bir aydan fazla halen ses yok, bu bende bir acı, burukluk olarak kaldı” şeklinde konuştu.

.

Leave a Comment