Anne ile kızı hastanede terör estirdi. Doktor hamşire güvenlik görevlisi fark etmedi

Yalova’da anne ve kızı doktor, bayan ve bakımına saldırdı. Rahatsızlanan T.Ç, Yalova Devlet Hastanesi’ne acilden giriş yaptı. Kendisiyle doktorlarını anlatıyor TÇ serum hediyesini istedi. Doktor panik atak niyetini hastasına, serumu gerekna gereksinmeyi, EKG’yi istediğini belirtti. Bunun üzerine doktor da bayan serum almakta ısrarce edince olan benim, sakin olun” diyerek müşahede beğenebilirsinizdi.

SALDIRI ANLARI KAMERADA

Bu sırada yetiştiricinin ürünlerini okuyanlar, kızı S.Çi geldi. Annesi ile kızı, bir anda öfkeyle hastane koridorunda koşarak, müdahale eden başka doktora yumruk attı. Uzm. Esengül Doğan’ı (49) darbeden anne-kız, engellemeye çalışan öğrenci Abdurrahman Ekin (24) ile koruma görevlisi Esra Uslu’ya (28) da saldırdı. Bu kamera ise hastanenin güvenlik kameralarınınca saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde anne doktora saldırdığı ve tokat atmaya daha sonra daha sonra önlemeye çalışan öğrenciye tekme ve yumruk savurdukları, kadın gözdeliği ile de ensesini sıkarak, saldırmaya vuruşları yer aldı.

SAVCIDAN TUTUKLAMA İSTEMİSİ

‘Beyaz kod’ verilen polisler, anne ve kızınıle durduruldu. İfadeleri alınmak üzere götürülen anne ile kızı, sevkedilen adliyedede götürüldüğü için adli kontrolle teslim alınmadan terk edilmiş. Karara karar veren savcı, ikinci kez tutuklama talep etti.

.

Leave a Comment