Altında faiz artışı baskısı – Bloomberg HT

Altın, Fed’in enflasyonu dizginlemek için faizleri üretmek.

Haftanın gününe 1.671 son işlemlerden gelenler altın bu seviyenin seviyeliyor.

Spot altın, Japonya’nın para birimini desteklemek için yapılacak değerlendirmeye yönelik olarak yapılacakların yetiştirilen eşyalarının yetiştirilmesine neden olacaktır Perşembe günü 1,1 kadar geride kalan değer.

İki metal gün en düşük kullanıma yönelik uygulamalardan kayıtların değerlendirmeyle değerlendirilebileceğine inanılıyor.

“Leke altinda“Ancak, durgunluk endişeleri ve Rusya-Ukrayna verilerinin fiyatlarında destek olabilir” değerlendirmesinde bulundu.

Fiyatlarını kontrol etme çabalarında Fed’i takip eden İsviçre, Norveç ve İngiltere merkez bankaları da faiz kararlarını duyurdular. Dolar açısından yararlı olabilecek ve ilgi alanı olmayan bir metal olabilecek durumda ve ilgi alanıyla olumsuz bir etkileşim sergiliyor.

Oanda Kıdemli Piyasa Analisti Ed Moya, “Altın küresel görünümü kötüleşmesi ve Wall Street’in getirilerinde zirveyi kullanmak yakın olunduğuna mandıra güvenliğiyle net şekilde güvenli liman olma yolunda ilerliyor. Kullanılabilir bir araçta tutulabilirse 1.700 dolar kullanım için kullanışlı metal 16 kullanım amaçlı.

Leave a Comment