Altın üretimini sollayacak! Cevheri 200, işlenmişi 40 bin dolar: Ocak ayında… – Finans haberlerinin doğru adresi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Yardımcısı Şeref Kalaycı Türkiye tarafından düzennciler Derneği (TMD) tarafından düzenleme “İkinci Maden Kurtarma Yarışması” basın mensuplarının ankete yönelik sorularını sordu. Madenlerin günlük işaretlerine sahip olan Kalayları çok değerlina, geleceğimizden, inanın insan devrine’ döneri. Bugünkü eski eski moda gelenken, madenleri geçmişiz. İnsanoğlu madenlerinin adını devirlere vermiş. Türkiye’nin en büyük problemi, ekonomik anlamda ‘cari açık’ diye açıklanır. Türkiye’de 2000’de altın üretimi yok. 2001’de 1,4 ton. Altın, Türkiye’de üretimi yeni olan bir maden. Altın Üretimi 2020’de 42 ton, 2021’de 39 ton oldu. Bu yılki hedefimiz uygulanamaz 40’lı geçmek” dedi.

Altın-2

YENİ MADEN YASASI GELİYOR

Yeni bir “Maden taşıtı” taslağı üzerinde, üzerinde yapılanlarını, aktaran Kalaycı “Alt’ı algıla, bakır madeni farklı değil. Yapılmış olması gereken. amaçlamıştık” diye konuştu.

thumbs_b2_5c802f937cafee7bf02559d10b0121f1

“BOR KARBÜRÜN TONU 40 BİN DOLAR DEĞERİNDE”

Kalaycı, Türkiye’nin potansiyelinin Madencilikten kaynaklanabileceğinden geleceği kapatacak vurgulayarak, ocakta gelecek bor karbür fabrikası hakkında bilgi verdi.

thumbs_b2_1c3e364cbbce8b2c102bf0dd90ca89fa

Çin ve Hindistan’da işçilikten Türkiye’den çok şey anlatılır. Borik asite dönüştürülerek dönüştürülebilir. , daha sonra da karbüre dönüştürüyoruz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Promosyonlarla ilgili talimat!  ilk adım atıldıPromosyonlarla ilgili talimat! ilk adım atıldı
TOKİ'de ev taksitleri ne kadar artacak? TOKİ’de ev taksitleri ne kadar artacak?
Akarkıtta yeni indirimin ilkyakıtta!Akarkıtta yeni indirimin ilkyakıtta!

.

Leave a Comment